Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах странен ритуал

Сънувах странен ритуал

  • 31.07.14 11:58#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Сънувах странен ритуалСънувах, че съм някъде с още трима души които познавам- не лично. Единият трябваше да извърши някакъв ритуал с на един богослужител наметката, която беше светло зелена, трябваше и да брои нещо и така щеше да избере някой. Бях сигурна , че няма да избере мен. Изведнъж обаче той я подаде на страни, хвана ми лицето, доближи своето до мен и ми каза "Не ме интересува никой друг освен теб! Чуваш ли!"-и нито броя, нито направи ритуал. После отиде да говори с единият от другите, а аз се притеснявах да му отговоря на това което каза и реших да извърша и аз ритуал и започнах да скачам ту с единият, ту с другият крак и да броя. Когато стигнах до 6 спрях и попитах "Да продължавам ли?" и тримата ме погледнаха очудено и се събудих.
    Някой с някакво предположение за тълкуване?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.14 01:09#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Сънувах странен ритуал Сънуваш ли, че изпълняваш или спазваш ритуал, значи трябва да докажеш уважението или предаността си към някой, за да спечелиш благоразположението му.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.14 10:23#3IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Сънувах странен ритуалМного странен сън.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.14 02:46#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сънувах странен ритуалясно, но ми е по-любопитно какво означава това което прави и казва мъжът.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.14 10:38#5ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сънувах странен ритуалдобре, трябва да доказвам, но за какво- какво прави и казва той?
    иначе мерси за коментарите!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.08.14 07:51#6AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Сънувах странен ритуалАми незнам, какво прави и казва той. Това ти трябва да го разбереш. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.08.14 11:54#7ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сънувах странен ритуалпроблема е че не мога... според мойто разбиране, имам пет обяснения и не знам кое е, а две дори са противоположни на останалите... а в реалността, до този момент някак си ми излизат и четирите без буквалното- което е нормално предполагам, макар че до някъде излиза и то ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.14 12:43#8********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сънувах странен ритуалТвоят сън няма разгадаване на схемата. А сънуваш едва ли не всеки ден. Дали не се претрупваш с несвършена работа, която не би могла да подредиш? Трупаш ли си, иле-ели (боже, колко неестествено за изговаряне!)?ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.14 03:09#9ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сънувах странен ритуалима го и този вариант. сигурно имам нужда от помощ понякога.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest