Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Мъжът искаше да дойда

Мъжът искаше да дойда

  • 27.07.14 09:03#1БогоилаБогоилаНовакРегистрация: 25.01.13Град: -Отговори: -Мъжът искаше да дойдаСънувах, че отивам на екскурзия със съучениците ми. Автобусът спря пред къщата на баба ми. Всички влязоха, а аз останах навън, защото висок и мускулест мъж, синеок, идваше с мотор към мен, а до него тичаше 2-метров лъв. Спря и се запознах с него, но той нищо не каза и потегли. Чувствах се спокойна в присъствието му и знаех, че някак го познавам. Поразпитах бабите в селото кой е той, а те ми казаха, че е потаен и опасен. Влюбих се. После се оказах на вилата на тате. Там седнах в колата му, но тя тръгна и се забих в дърво. Излязох и седнах на капака на колата, защото в далечината мъжът искаше да дойда и ми се усмихваше, гледахме се така известно време. Потеглихме с автобуса, а той ми звънна, без да съм му дала номера си, и каза, че ме обича. Затвори, а после пак звънна и попита къде съм. Бях почти пристигнала в София, казах му, пе вече съм далеч, но го зърнхах да ме чака. Още веднъж го сънувах, как ме прегръща. И това всичко, при положение, че си имам гадже. Моля, тълкувайте, кой е той?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.14 09:05#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Мъжът искаше да дойдаТова е интересен сън който ти самата би разгадала ако се бе замислила малко Този мъж който си видяла е твои близък човек който идва с двуметров лъв това е величествена сила точно в този момент на слабост в които се намираш и търсиш с ского да споделиш ето това е човека на който трябва да се опреш ПРОСТО Е ОГЛЕДАЙ СЕ И ЩЕ ГО ЗЪРНЕШ БЛИЗО ДО ТЕБ Е тогава всичко ще си дойде на мястото
    успех
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest