Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Негативна енергия

Негативна енергия

  • 27.07.14 06:31#1ЙоаннаЙоаннаНовакРегистрация: 26.07.14Град: СофияОтговори: 7Негативна енергия Чувал ли си, приятелю, че котките отнемали негативната енергия от места или хора, и така там оставала само положителната?.. А дали им е леко? Дали би ти било приятно да обираш отрицателната енергия дори от един човек? Просто да стоиш до него и да усещаш как негативите, които живеят в него преминават в теб.. Да виждаш как черният облак над него се смалява и сякаш изчезва.. Но ти знаеш къде е.. Енергията – положителна или отрицателна - никога не изчезва.. Тя се скрива някъде, в нещо друго, в някой друг, но е там, съществува! Може да промени формата си.. Ако се е проявила като ярост в другия човек, върху теб може да се прояви като тъга.. Ако е карала него да става агресивен, теб може да накара да се затвориш в себе си.. Представи си сега.. Колко ли им е трудно на котките? Но да си виждал котка да се отказва? Упорити са и продължават, докато не постигнат целта си!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.07.14 10:55#2IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Негативна енергия Това вярно ли е? Аз имам бяло котенце. То така и така няма душа, как да прехвърля моята отрицателна енергия върху него?ОтговорОтговор с цитат
  • 28.07.14 03:51#3ЙоаннаЙоаннаНовакРегистрация: 26.07.14Град: СофияОтговори: 7от: Негативна енергия Котенцето ти има душа. Недей така, животинка е, все пак. По принцип така съм чувала, че котките отнемат отрицателната енергия от хората, от помещенията и т. н. Чувала съм, примерно, че когато си купуваш нов апартамент/къща, е хубаво да пуснеш котка в спалнята, и където легне тя там да си сложиш леглото, защото тя е усетила къде е негативната енергия и я е обрала от там, съответно там вече няма такава енергия. Чувала съм и че там, където легне котката не бива да се слага леглото, защото там е най-концентрирана негативната енергия. Не знам кое е вярно в крайна сметка.. Чувала съм как хора, които имат котка и не се чувстват физически добре, когато легнат се случва животинката да отиде и да легне на или до мястото, което ги боли (ако те боли корем ще ти легне на корема, ако те боли глава, ще легне на възглавницата до главата ти) и болката отминавала. Също така ако си нещастен, тъжен и т. н. също може да те успокои. Аз имам от малка коте в къщи. Преди имах черно, но остаря. Сега имам рижавичко. Не смея да твърдя на 100%, че има такова нещо, но съм чувала, а и лично за себе си мога да кажа, че няма нищо по успокояващо от това да имаш в къщи котка, която като усети, че не се чувстваш добре ще дойде и ще се сгуши до теб. Няма да направи нищо по-различно от това да дреме и да мърка, но ако
    щеш самото мъркане, и усещането за меката козинка са доста успокояващи. Няма как да прехвърлиш на някого или нещо негативната си енергия. Покажи на твоето коте любов и загриженост и то ще ти отвърне със същото.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.07.14 07:34#4IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Негативна енергия Винаги съм имал коте вкъщи. Имал съм доста котки и винаги съм бил нещастен. Това са суеверия, и ако беше вярно това щеше да го пише в библията. Аз съм чувал за жертвоприношение към Бог. Само не знам как става, но като разбера може и да жертвам нещо. Чел съм и че почти всеки грях може да бъде простен чрез кръв. Именно греховете ми ме мъчат.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.07.14 01:13#5ЙоаннаЙоаннаНовакРегистрация: 26.07.14Град: СофияОтговори: 7от: Негативна енергия Възможно е и да си прав, и всичко да се дължи на монотонното мъркане и меката козина, не отричам. Но мога ли да те питам, какъв християнин точно си ти? Жертвоприношение към Бог? Кръв? :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 28.07.14 01:24#6ЙоаннаЙоаннаНовакРегистрация: 26.07.14Град: СофияОтговори: 7от: Негативна енергия Да не стават недоразумения - не те нападам, сега обърнах внимание, че може да го приемеш по този начин. Просто това, което аз знам, е че Бог е милостив. За да прости греховете е нужно да ги признаеш, да се покаеш за тях, да се помолиш, да вярваш, че Бог е с теб и да се пазиш от изкушенията на Сатана. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.14 03:25#7IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Негативна енергия Ами аз съм чел в библията за жертвоприношенията към Бог. Много пъти съм признавал че съм грешен дори и сега. Не усещам някакво облекчение като казвам че съм грешен. Все пак не мисля че съм способен да го убия но това става за секунди. От години не съм се чувствал щастлив и сега търся начин да се избавя от цялата тази негативна енергия.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.14 03:55#8ЙоаннаЙоаннаНовакРегистрация: 26.07.14Град: СофияОтговори: 7от: Негативна енергия Не мога да те спра да правиш каквото и да е, нито мога да ти казвам какво изобщо да правиш. Но бих те посъветвала да не нараняваш животинката. Не мисля, че убийството може да умилостиви Бог.

    https://www.youtube.com/watch?v=FKIIxs14nQk

    Един приятен поздрав от мен. Надявам се, да те накара да погледнеш по друг начин на нещата.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.14 08:30#9IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Негативна енергия Знаеш ли за какво си спомних. Като малък планирах да събирам котки от улицата и да ги затварям в клетка просто за забавление. Дълго време не успях да хвана нито една котка и накрая хванах една и я затворих. Но малко след това погледнах към нея и тя мяукаше... стана ми жал и я пуснах на свобода. Няма да го убия не съм способен.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.07.14 09:33#10ЙоаннаЙоаннаНовакРегистрация: 26.07.14Град: СофияОтговори: 7от: Негативна енергия Радвам се, че не си способен на такова нещо. Хубаво е! Усмихвай се по-често! Надявам се наистина да си чул песничката, както и да ти е харесала. Когато се чувстваш зле си спомняй за нея. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest