Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Дано Господ ми прости

Дано Господ ми прости

  • 26.02.11 03:25#1BeBsSsBeBsSsНовакРегистрация: 25.02.11Град: -Отговори: 7Дано Господ ми простиИмам връзка с женен мъж, аз съм на 20, а той на 32 години. Да знам, че това, което правя не е хубаво, но не успях да му устоя. Всъщност не знам доколко това между нас може да се нарече връзка.

    Той стои в София, прибира се само 2-3 пъти в месеца, но дори и тогава трябва да го деля с жена му (с нея е по задължение, заради децата). Много ми е хубаво с него, той е чаровен, възпитан и интелигентен, угажда на всеки мой каприз, но не знам какво изпитвам към него, а и ме е страх да разбера.

    А най-големият ми проблем е че още обича бившата си любовница, разделени са от 2 години, но мен това ме мъчи.

    Може би и заради това ме е страх да си изясня чувствата към него. Дайте ми някакъв съвет.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.11 02:30#2appleappleНовакРегистрация: 10.01.11Град: -Отговори: 3от: Дано Господ ми простиЗдравей. Не разбирам млади, умни и красиви момичета като теб, защо вярват във връзки с обвързани мъже, след като много добре знаят, че тези връзки нямат никакво бъдеще. Може да се насладиш на мига, ако не си устояла, но да вярваш, че има нещо по между ви, е недопостимо, независимо дори да е божествен в твоите очи. Има толкова млади красиви момчета, жадни за любов и внимание, самотни. Мисля, че трябва да гледаш само напред.
    Не си заслужава да копнееш по мъж, който има всичко и не би го заменил за теб.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.11 03:08#3BeBsSsBeBsSsНовакРегистрация: 25.02.11Град: -Отговори: 7от: Дано Господ ми простиВсъщност, той иска да заминем в чужбина, за да започнем на чисто. Беше подготвил всичко, но аз му отказах заради децата, защото не искам да остават без баща. Неговият живот в България е устроен много добре, но той е готов да го загърби.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.11 12:52#4kareliqkareliqНовакРегистрация: 27.02.11Град: -Отговори: 3от: Дано Господ ми простиВинаги си имай едно на ум, щом прави така на жена си при положение, че има и деца, значи винаги може да го направи и на теб след като му омръзнеш. Замисли се, как се виждаш в бъдеще с него, какво ще стане с децата. Дали са му толкова сериозни намеренията, дали не е моментно увлечение и т.н. ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.11 11:06#5МарианаМарианаНовакРегистрация: 27.02.11Град: -Отговори: 2от: Дано Господ ми простиТози мухльо, от когото се вълнуваш толкова много, си се забавлява с различни девойки, изживява се като тийнеджър. В къщи му е сигурно, има си дечица, навън си има любовници, които го гледат в очите и цъкат като стенни часовници пред него.
    Браво на него - така човек може да доживее и до 100 години.
    Възхищавам се наглеци като този мухльовец, които могат да манипулират женския пол благодарение на природни дадености и малко парици.
    Да му мислят кукличките около него.
    А този филм Не мога да се разведа, заради децата, много пъти са го давали по телевизията, пък и е бъкано около нас с мъже, имащи такава теория.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.11 12:39#6chiarachiaraНовакРегистрация: 27.02.11Град: -Отговори: 1от: Дано Господ ми простиАбсолютно права си. ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.11 03:47#7AELITAAELITAНовакРегистрация: 10.03.11Град: -Отговори: 3от: Дано Господ ми простиЕдин ден ще се събудиш и ще разбереш колко си самотна.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.11 10:23#8ДидиДидиНовакРегистрация: 22.03.11Град: -Отговори: 9от: Дано Господ ми простиСтрува ми се, че си противоречи. Не може да се разведе заради децата, а може да замине за чужбина и да остави същите тези деца. Той просто те манипулира, както му е удобно. Събуди се и го остави докато имаш някакво самочувствие и гордост. Ти си само на 20, а той на 32, опитай да изходиш от тази позиция. Аз съм млада и бъдещето е пред мен, а ти вече застаряваш и си вързан с жена и деца - опитай тази тактика може, да се стресне и да ти даде надмощие.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.05.11 02:56#9Ирена ЛазароваИрена ЛазароваНовакРегистрация: Град: -Отговори: 20от: Дано Господ ми простиТази тема е доста старичка, какво стана в крайна сметка с въпросния човек ?ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.12 05:21#10savinasavinaНовакРегистрация: 19.03.12Град: Велико ТърновоОтговори: 6от: Дано Господ ми простиСлушай миличка,искам само едно нещо да направиш:Затвори си очите и си представи следното:ти си му станала съпруга,от вашата невероятна любов са се родили дечица,и този когото в момента боготвориш,се въргаля някъде с някоя кукличка,а ти го чакаш за вечеря. Как ще се почувстваш,ако разбереш?Много ми е интересно,да ми обясниш???ОтговорОтговор с цитат
  • 04.05.12 07:05#11bertabertaНовакРегистрация: 22.03.12Град: ВарнаОтговори: 25от: Дано Господ ми простине знам какво очакваш от нас,той бил женен,ама седял при жена си заради дезата-ХАХАХАХА,той все още обичал предната си лубовниза-ХАХАХАХ,той не знаел защо спи с тебе-ХАХАХАХА,ти също не си знаела защо си с него-ХАХАХАХА,АМИ НИЕ ТУК КАКВО ОЧАКВАШ ДА ТИ КАЖЕМ? ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.13 06:35#12АниАниНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 10от: Дано Господ ми простиИзлез от този триъгълник - не ти е мястото там!ОтговорОтговор с цитат
  • 19.03.13 09:44#13cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Дано Господ ми простипреди малко разглеждах темите в форума.и попаднах на тази история.ето сега и мойто мнение.знам че няма да се хареса на много от вас.с каква лекота осъдихте момичето.всички вие безгрешни ли сте?много харесвам такива общи приказки като вашите.вие не знаете ли че за любавта няма граници.и какво като е женен.явно вече в тяхната къща няма любов.защо да се мъчат тогава.само защото трябва да се харесат на обществото ли?няма ли любов , няма нищо.така разбирам аз нещата.никой няма да е щастлив ако останат семейство.а относно това че трябва да останат заедно заради детето, това е глупаво.такава саможертва никому не е нужна.детето ще израсне в необичаща среда.това ли искате.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest