Последна нощ

  • 17.07.14 02:49#1ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 14.07.14Град: -Отговори: 8Последна нощЗдравейте ! Мисля и аз да пробвам с писането на истории.

    Ето я историята :
    Един ден след училище аз и приятелите ми(Моника, Ванеса, Веселин, Мартин и Даниел)седяхме в едно кафене и си говорехме.
    - Хей, искате ли да направим едно парти за завършването ? - предложи Веселин.
    - Ъм, да може. - казах аз.
    - Къде ще е ? - попита Моника.
    - Нашите ги няма в нас за 2-3 дена искате ли у нас ? - попита Мартин.
    - Да, може ! - казахме всички едновременно.
    - Да носим ли нещо ? - попитах аз.
    - Ако искате. Аз ще купя за пиене. - каза Мартин.
    - Аз ще нося салатата и мезето. - каза Ванеса.
    - Аз може да нося храната. - предложих аз.
    - Ще осигуря няколко филма. - каза Даниел.
    Веселин се замисли малко, но после каза.
    - Мии, то като не остана кой да носи презервативите май на мен ще се падне честа. - Каза той и се засмя.
    - ВЕСЕЛИНЕЕЕ ! - изкрещяхме момичетата а момчетата се хилеха доволно.
    - Ела те утре в нас към 19:00.
    На следващият ден подготвях храната. Направих към 15 сандвича със кашкавал, маруля, салам и маргарин. Е разбира се и хляб. Взех кашу, слънчоглед и диня. Изкъпах се и започнах да се приготвям за довечера. Сложих си спирала. Исках да подчертае кафявите ми очи. Облякох прилепнал черен потник и обух късите си дънки и . Оставих светло-кестенявата си коса спусната. Разбира се прибавих и малко обем с гребена си. Тъкмо излизах, когато видях, че Даниел ме чака отвън с колата.
    - О, съседе ! Май ще се водим. - казах радостна. Не знам какво, но когато го видех сякаш пеперуди пърхаха в корема ми. Харесвах го от 1 година. Но така и не намирах смелост да му кажа.
    - Качвай се ! - каза той.
    Той тръгна, а аз го погледнах. После погледнах напред.
    - Е, днес ще е велика нощ ! - казах аз.
    - Да !
    Пристигнахме и влязохме в къщата на Мартин.
    - Хора, само вас чакахме ! Хайде, КУПОНА ЗАПОЧВА ! - каза Веселин и всички се разсмяхме.
    Оставих чантата си на земята и оттам извадих храната.
    - Наталия, толкова храна не трябваше да носиш. Във хладилника имаше храна. Ние не сме прасета. Е като изключим Веселин. - каза Ванеса и се разсмя.
    - Какви филми носите ? - попита Мартин.
    - Ми аз нося Предизвестена смърт, Екзорсистът, Нещото и Кери. Не са от най-страшните ама само тях успях да изтегля. - каза малко разтревожен Дани.
    - Е, нищо а и не са ни нужни най-страшните, защото нали я знаете каква е Моника. - подсмихна се Мартин.
    - Хайде, да гледаме Предизвестена смърт. - каза Ванеса.
    Даниел взе диска със филмите и го пусна в ДВД-то. Филмът започна. Моника беше от страхливите. Тя седеше до Веселин. Гушна се в него и леко закри очите си. Веско не се отдръпна. Даже я притисна леко до себе си. Тогава те се спогледаха. Всички знаехме, че те се харесват от дълго време и чакахме този момент. Веско хвана за ръка Моника и те отидоха във отсрещната стая. Тогава Мартин и Даниел извикаха:
    - Охо, Веселине, вреди се ! Презервативите в теб ли са ? - и се разсмяха.
    След секунди Даниел направи онзи трик. Сещате се... Прозя се, изпъна ръката си и ме прегърна. Какво значеше това ??? Дали и той изпитваше онази тръпка към мен, която аз изпитвах когато го видех ? Дали усещаше онази болка, която аз да, когато го виждах със друго момиче, а той мен със друго момче ? Просто много се зарадвах ! Мартин забеляза това.
    - Е, Нати, ела да ми помогнеш в кухнята с едно нещо. - каза той.
    - Какво нещо ?
    - Едно... Елаа !
    - Офф, идвам ! - казах малко раздразнена аз. Та, как бихте се почувствали, когато човекът, който обичате ви прегърне и някой прекъсне тази наслада ? Станах и отидох в кухнята с Мартин.
    - Какво е това толкова важно нещо ?
    - Помогни ми ъъъъм... ъъ.... да избера кое да е първото пиене.
    - За това ти трябва помощ ? Извади бирата.
    Мартин извади бирата, а аз приготвих чашите. Тогава едновременно хванахме бирата. Тогава.... не знам какво стана. Погледнахме се. До сега не бях забелязала, че сините му очи са просто... просто невероятно красиви. Дори НЕНАСИТНИ ! Никога до преди малко не бях чувствала такава тръпка при допира си с Мартин. Той се приближи до мен. Аз направо не можех да дишам. Тогава стана това, което никога не си представях да стане с него. Целунахме се. Тогава той ме притисна до стената. Не можех да реагирам. Единственото нещо което правех е да продължавам да го целувам така страстно. Ето че започнаха целувките с език.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.07.14 01:35#2IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Последна нощКолко сладко ОтговорОтговор с цитат
  • 18.07.14 03:27#3ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 14.07.14Град: -Отговори: 8от: Последна нощмерси... Искам само да кажа че не ги правя толкова големи едновременно, а ги пиша и после като ми хрумне нещо го прибавям. Ако видите някоя малка част да знаете, че още я пиша.. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest