Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Бях фараонка

Бях фараонка

  • 15.07.14 10:29#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Бях фараонказдравейте,
    Сънувах че съм фараонка и излизам рано сутринта на терасата точно преди изгрева и стоя и чакам слънцето. Слънцето започна да изгрява, беше оранжево и в средата му с червени бурви пишеше РА. Като изгря аз му казах добро утро РА мислейки си че то така се казва. Постоях още малко докато изгрее напълно и се обърнах и влезнах в двореца. Застанах пред едно огромно кръгло огледало и се гледах, бях облякана с бяла дълга рокля, а над главата си виждах слънцето, само че вместо РА сега пишеше АР /наобратно/. В този момент огледалото каза - добро утро Анеле- /всъщност това ми е името наобратно/... и се събудих- какво значи според вас?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.14 01:08#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Бях фараонкаМного интересен сън. на сън кралица ли си-значи че успехите сами ще дойдат при теб.
    Също така, сънят ти вещае силен защитник, сигурен приятел или щедър покровител.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.14 01:16#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Бях фараонкаМерси за отговора дано си прав!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest