Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Може ли да се срещнем в съня си

Може ли да се срещнем в съня си

  • 14.07.14 12:20#1pariss$pariss$НовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 1Може ли да се срещнем в съня сиЗдравейте , искам да попитам възможно ли е двама човека да се срещнат в съня си ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.14 05:31#2IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Може ли да се срещнем в съня сиНе ми се вярва, не мисля че е възможно.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.14 09:23#3ИванИванНовакРегистрация: 31.05.14Град: -Отговори: 7от: Може ли да се срещнем в съня сиМисля, че е възможно, но това вече няма да е сън, а проекция.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.14 09:37#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Може ли да се срещнем в съня сиПроекция без първоизточник не е проекция. В съня ни нашето вътрешно аз допълва неизпълнени задачи от деня. В съня ние продължаваме да живеем.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.14 01:10#5ИванИванНовакРегистрация: 31.05.14Град: -Отговори: 7от: Може ли да се срещнем в съня сиПроекцията е вид осъзнато сънуване, при което душата ти се отделя от тялото, нарича се още "опит извън тялото". Потърси за астрална проекция, мисля, че ако се осъществи може би е възможно да се срещат хора чрез нея.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.14 06:27#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Може ли да се срещнем в съня сиЧовек има дух,душа и тяло. Душата ако се отдели от тялото, тялото умира. ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.14 08:04#7SiEsSiEsНовакРегистрация: 20.12.13Град: -Отговори: 11от: Може ли да се срещнем в съня сиАз сънувах такива срещи на няколко пъти с човек към който имам голяма тръпка... Не мога да си го обясня изглеждаше адски реално. Разговорите ни, разходките, прегръдките, целувките... Не исках да се събудя беше толкова красиво... всеки сън беше продължение на предния. Местата на които се срещахме не съм била никога там някакси бяха непознати за мен и го осъзнавах в съня си. Осъзнавах че е странно и че не може да е истина но веднага спирах да мисля за това и просто се радвах че е там с мен. Мисля си че може би сме били заедно в друг живот но този път нещо съм оплескала и го изгубих Вие какво мислите за това? Просто мечтая на сън или има и нещо повече? Според мен той също ме харесва но има неща които застанаха между нас.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.14 01:08#8antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Може ли да се срещнем в съня сиПредполагам,че тази връзка не е сън, а реално свързване на духовното тяло,
    следствие от духовното привличане.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.14 10:08#9АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Може ли да се срещнем в съня сиМного рядко се случва,но се случва !ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest