Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Имам дислексия

Имам дислексия

  • 12.07.14 04:41#1katherinekatherineНовакРегистрация: 12.07.14Град: БараковоОтговори: 1Имам дислексияЗдравейте. От известно време забелязвам, че имам проблеми при четенето и ориентирането и т.н. Потърсих в интернет и се оказа, че имам дислексия. Когато опитах да кажа на нашите, те ми се изсмяха в лицето (буквално). Казаха ми да не се лигавя и да си вървя в стаята.

    Как да ги убедя че имам проблеми? Отнема ми около 15 мин, да напиша това. Също така това повлиява на оценките ми в училище, а после ме питат защо имам само 3 и 4
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.14 08:52#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Имам дислексияРеших да се запозная по-подробно с учебника по вътрешни болести за Медицинския институт, но какво се случи. Всяко прочитане на някоя болест
    аз си казвах,че и аз я имам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.14 01:38#3katherinekatherineНовакРегистрация: 12.07.14Град: БараковоОтговори: 1от: Имам дислексияmihala :Реших да се запозная по-подробно с учебника по вътрешни болести за Медицинския институт, но какво се случи. Всяко прочитане на някоя болест
    аз си казвах,че и аз я имам.

    При мен лошото е, че родителите ми не ми вярват
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.14 05:11#4IvanIvanНовакРегистрация: 31.01.13Град: Гоце ДелчевОтговори: 18от: Имам дислексияИ при мен е нещо подобно, понякога бъркам английски с български думи и веднъж ми се изсмяха яко! И понякога и на мен ми отнема много време да напиша някой пост. Да не говоря колко съм зле с общуването с хората. Надявам се това да те успокои малко.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.14 01:43#5antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Имам дислексияКато видях,че става това, оставих учебника и се заех с други книги, и забравих за болестите.Опитайте и вие с различни книги от тези,които сега четете. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest