Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Бабо, ти нали беше умряла?!

Бабо, ти нали беше умряла?!

  • 07.07.14 12:48#1YniikalnaYniikalnaНовакРегистрация: 10.09.13Град: -Отговори: -Бабо, ти нали беше умряла?!Аз съм от хората , които помнят какво са сънували и освен падането от висока сграда , много често сънувам , че плувам във въздуха. Понякога плувал на метър от земята , понякога на няколко етажа. Също така често сънувам , че бягам и се крия от нещо или някой. А скоро сънувах умираща котка, на която ѝ падна главата , аз ѝ я закрепих и след малко пак почна да мърда.А отдавна сънуваш починалата си баба. Тя беше на златен фон и краката ѝ не докосваха пода , ако въобще имаше такъв.Беше съвсем кратък този съм.Може би беше за минутка.Аз я бях учудена и ѝ казах "Бабо , ти нали беше умряла?!" , тя нищо не ми отговори и сънят свърши.Интересно ми е какво ли означават сънищата ми Ще съм ви благодарна дори и само един от тях да ми обясните какво означава! Благодаря ви предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.14 03:05#2ЛюбовчетоЛюбовчетоНовакРегистрация: 26.12.10Град: Три кладенциОтговори: 8от: Бабо, ти нали беше умряла?!Ако сънувате мъртъв ще видите жив.. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest