Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Намерих телефон и платих сметка

Намерих телефон и платих сметка

  • 05.07.14 11:00#1petarpetarНовакРегистрация: Град: ПловдивОтговори: 5Намерих телефон и платих сметкасънувах че намерих телефон.
    след това си плащах някаква сметка май беше за телефона.и докато си плащах сметката говорих с бившата ми жена с която нямаме брак но имаме дете.
    какво е това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.14 05:20#2CvetelinaCvetelinaНовакРегистрация: 11.04.14Град: СофияОтговори: 14от: Намерих телефон и платих сметкаАко го плащаш телефон, внимавай кои са приятелите ти и на кого се доверяваш. ps: ps: ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.14 05:46#3petarpetarНовакРегистрация: Град: ПловдивОтговори: 5от: Намерих телефон и платих сметкане не
    първо си намерих един телефон на улицата.и си го взех.
    а по късно в съня ми плащах някаква сметка и докато плащах сметката си говорих с бившата ми жена.с която на живо не сме се виждали 3-4 месеца.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.14 10:39#4CvetelinaCvetelinaНовакРегистрация: 11.04.14Град: СофияОтговори: 14от: Намерих телефон и платих сметкаГоворене по мобилен телефон
    Какво значи ако сънуваш Говорене по мобилен телефон?
    1. Ако в съня си говорите по мобилен телефон, това е знак, че не сте съвсем коректни в общуването си с близките.

    2. Начинът, по който общуваме насън е пряко отражение на проблемите в отношенията ни с хората около нас.

    3. Ако говорите насън по мобилен телефон, това може да значи, че се опитвате да се дистанцирате от близките си или се притеснявате да говорите с тях очи в очи. ?? Това ли е? Все трябва да е едно от трите
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.14 11:19#5petarpetarНовакРегистрация: Град: ПловдивОтговори: 5от: Намерих телефон и платих сметкапак не сте ме разбрали.но както и да е.можеби аз съм неграмотен и немога да се искажа
    няма значение чак толкова един сън.
    още повече като не съм говорил по телефона а просто си намерих телефон на улицата...без да говоря по него
    сега друго да ви попитам.вие сънищата само от онлайн съновниците ли ги тълкувате или си имате ваш начин за разгадаването им?
    благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.14 10:23#6АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Намерих телефон и платих сметкаИ телефона и парите които си броил за сметката са - приказки.Ако още не си ги чул,ще ги чуеш - за бившата половинка.Дали ще са хубави или не,не знам? Какъв цвят беше телефона и какъв парите? Нощем ли беше или денем в сънят ти ?Бившата,какво каза ?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest