Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Мисля, че татко е тук

Мисля, че татко е тук

  • 01.07.14 02:20#1M. G.M. G.НовакРегистрация: 01.07.14Град: -Отговори: 1Мисля, че татко е тук Здравейте!Моят баща почина преди 5 години.Преди известно време усетих неговия парфюм,а ние нямахме такъв вкъщи.С мама се разведоха и няма нищо негово тук.Ала като отидох в коридора,не знам как,но усетих неговия парфюм.Той винаги се пръскаше с него.И сега мисля,че е до мен или иска да ми каже нещо.Моля ви кажете ми какво да правя!
    Без излишни коментари,моля!
    Благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.07.14 11:22#2На Бате Денчо ФейсбукаНа Бате Денчо ФейсбукаНовакРегистрация: 03.07.14Град: АбланицаОтговори: 1от: Мисля, че татко е тукзнам какво е това.щом баща ти е тук това е заседнах дух.т.е. има недовършена работа на земята.Той се е свързал с теб за да ти каже нещо опитай се да разбереш какво е но внимавай да не ядосаш духа защото той няма да мине отвъд.
    Палиш 3 църковни големи свещи бели.
    Слагаш негова снимка пред огледалото и си написваш азбуката .Взимаш бял конец и слагаш чисто нова игла на него но преди това я потапяш в светена вода.след като всичко е готово правиш следното
    Слагаш иглата през азбуката която си написала.И казваш
    кръв при кръвта дух при духа границата пресечи и от мъртвите се възроди
    Ти дух (името на баща ти) ела сред нас и говори с нас.....след като се появи иглата ще започне да се мести на лист хартия ще записваш свяка буква до която се докосне иглата така чрез това той ще ти каже какво иска...след като направиш всичко казваш.Освобождавам те (името на баща ти ) кръв от нашата кръв ,вечна ти памет и върви по-своя задгробен път. и угасяш свещите.
    Това е ако имаш повече въпроси тел.0899483442...или скайп den4o_9
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.14 09:25#3night night НовакРегистрация: 03.05.14Град: -Отговори: 7от: Мисля, че татко е тукИма молитва за упокой на мъртвите трябва свещеник да я каже.В църквата казваш само малкото име на баща ти и после свещеникът се моли за него и други хора при литургия така душата се успокоява и си поема по пътя.Ти също палиш свещички за починалия,може и да раздадеш на съседи,познати и в църквата -(каквото починалия е обичал) сладки,вино,парфюма,кърпи и тнк...Ако трябва да говоря от опит винаги метода който включва църква,свещеник и литургия е по-чист,силен и правилен,при мен е действал.Иначе и на мен окултното ми е интересно,но това не значи,че това е най-доблестният начин да постъпим...Особено когато става дума за хора които обичаме.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.14 09:39#4night night НовакРегистрация: 03.05.14Град: -Отговори: 7от: Мисля, че татко е тукНамерих един цитат случайно може и той да ти е от полза.Не знам...
    "Св.Атанасия Лонгачева, която се подвизавала в руските гори и която се прославила като учителка на православната духовност, имала брат, който се казвал Павел и който се обесил в момент на алкохолно опиянение. Атанасия, която искала да се помоли за него, потърсила съвета на една друга голяма Дивеевска подвижница, блажената Пелагия Ивановна, юродива заради Христа. Тя й казала да се затвори в килията си за 40 дни, да пости и да се моли за брат си и всеки ден да казва по 150 пъти: "Пресвета Богородице, упокой твоя раб". 40-те дни в пост и молитва се повторили три пъти. Всеки път светицата виждала едно и също видение - кървава скала над пропаст и горе стоели двама мъже с вериги на шията си. Единият бил Павел. Вторият път, Павел, макар и още на скалата, не бил вързан, а третият път въобще го нямало. Тя чула другият мъж да казва: "Щастлив си ти, имаш много силни застъпници на земята."
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.14 09:43#5night night НовакРегистрация: 03.05.14Град: -Отговори: 7от: Мисля, че татко е тукС цитата не ми е идеята да постиш,а че просто една молитва може също да свърши работа.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.14 11:13#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Мисля, че татко е тукПарфюмите са убийци. Aко още си жива, разкарай всичко такова от себе си и не употребявай никога! Много хора живеят без парфюми, част от тях знаят за това, другите са просто бедни.

    -----

    Много тъжен сайт. Защо ли се регистрирах...? Какви неуки деца...
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest