Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Странно преживяване

Странно преживяване

  • 14.06.14 03:56#1на ЛСна ЛСНовакРегистрация: 26.08.13Град: -Отговори: 1Странно преживяванеЗдравейте,снощи към 4:00 се случи нещо странно и не знам точно как да го опиша :н: Аз вярвам в извънземни, отвличания и така нататък ,но не знам точно какво беше станало и може би е сън(както се надявам) :х: Значи събуждах се 2 пъти подред и третия път горе долу часа беше 4:10 Усетих че съм в вцепенено състояние не можах да мърдам дори и езика си и внезапно ме обхвана някакво чувства и точно тогава някой беше зад мен много близко,сякаш летеше над мен ,защото бях легнал с лице към възглавница и беше толкова близко и чух един: хъ-хъ-хъ-хъ беше с мъжки глас ,а до него имаше звук на жена и усещах дъха му зад ушите си и после с някакъв апарат не знам точно какво ми сложи в гръбначния стълб(горе долу в кръстната кост)и това като ,че ли ми предаваше някакви вибраци до горе да главата не мога да ви кажа как точно нямам представа и веднага ми мина през ума като в електрическа крушка,че това ме посещавал и в детството ми.После отворих очи и бях сигурен ,че съм събудил един ужасен сън и нямах никакви белези.Е това е реших да ви споделя не е кой знае какво може би беше така и се надявам много ,защото бях много уплашен ,но не мога да разбера дали е сън или не така ,че с радост ще чета вашите мнения
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.06.14 10:41#2ЦветеЦветеНовакРегистрация: 19.08.13Град: -Отговори: 4от: Странно преживяване Ужасно страшно звучи. Дали може да е било ярък кошмар? Сложи си цитрин под възглавницата спира кошмарите.
    А ако не е било и ти се случи отново им кажи да се махат, изгони ги, ако ги изгониш обикновено си тръгват. Дано да не ти се случи отново, че е голям стрес това.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest