Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Просто се чувстваш сам

Просто се чувстваш сам

  • 21.05.14 12:18#1МирославаМирославаНовакРегистрация: 02.02.14Град: БургасОтговори: 16Просто се чувстваш самПросто се чувстваш сам, нали знаеш, сред много хора си, а всъщност тях ги няма, не ги чуваш, не ги усещащ, ти си просто едно от многото тела, но без душа.
    Душата ти, търси, търси това, което е изгубила и което не ти дава покой, това което преди те е правило щастлив, а днес бавно те убива, тази малка част от живота ти, без която той не може да продължи...

    Сега разбираш ли, при мен обаче, тази част е човек, човекът с който съм била най-щастлива и човекът, който е бил до мен, когато съм била най-тъжна, как да го оставя, кажи? Ти би ли се отказал от целия си живот ей така ? Би ли успял да го гледаш, как живее без теб, как те е забравил, как не иска да се върнеш, хм, и за така си помислих.

    А тя, душата, продължава да търси, знаейки какво липсва, но също знаейки, че то само не пожела да се върне..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.14 05:22#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Просто се чувстваш самаз не бих оставила човека който обичамОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.14 08:52#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Просто се чувстваш самПонякога се налага да се разделите, за да не му пречите със непрестанните си, често налудничави мисли. Както и обратното - зависи кой ще влезе надълбоко в едно специално пространство.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest