Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах и се осъзнах , че това е сън

Сънувах и се осъзнах , че това е сън

  • 06.05.14 10:05#1Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17Сънувах и се осъзнах , че това е сънЗдравейте! Веднъж сънувах аз и една моя приятелка (Никол) ,с нея въряхме по един мост и по едно време аз се осъзнах,че сънувам и и казах "Ники, сънувам това е сън!".

    А тя ми отвърна "Не сън" и се събудих!След известно време сънувах една моя друга приятелка (Йолита) .Сънувах ,че сме седнали на една маса и гледаме някакви гердани ,по едно време пак се осъзнах и и казах "Йолита, това е сън аз сънувам" и тя ми каза "Как това ще е сън,не е сън!" И аз се събудих .Беше много странно ,че и двата ми съня когато се осъзнах че сънувам приятелките ми в съня ми казаха,че не е сън!Моля да ми обясните защо стана така или ако и някой на който му се е случвало същото да го напише.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.05.14 10:17#2Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17от: Сънувах и се осъзнах , че това е сънМисля,че не ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.14 09:42#3SomethingSomethingНовакРегистрация: 14.11.12Град: -Отговори: 14от: Сънувах и се осъзнах , че това е сънСпоред мен трябва да се вгледаш по подробно и ще разбереш, че има :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.14 03:20#4Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17от: Сънувах и се осъзнах , че това е сънДобре както и да е ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.14 03:43#5ГеоргиГеоргиНовакРегистрация: 31.10.13Град: -Отговори: 3от: Сънувах и се осъзнах , че това е сънСпоред мен въпроса, който трябва да си зададеш на себе си е, дали това наистина е сън. Следващия път опитай това, вместо да разчиташ на тяхното мнение, защото те няма да ти кажат истината.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.14 11:27#6ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сънувах и се осъзнах , че това е сънсън в съня е лошо, означава че в реалният живот изпускаш нещата и те не са такива каквито си мислиш че са. с една дума заблуда.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.14 12:46#7Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17от: Сънувах и се осъзнах , че това е сънАз не сънувах сън в съня си ,когато сънувах тези сънища знаех че сънувам ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.14 11:16#8ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сънувах и се осъзнах , че това е сънименно, когато човек сънува той изживява живота и емоциите си, затова когато спим сънуваното за нас е реалност.
    когато на сън се занимаваш със сънуване, това подсказва за изменена реалност - самият сън е това в същността си.
    може да се дължи на стрес, мозъкът ти не е бил в отпочиващо си състояние.
    това е моето мнение, разбира се аз не знам много за теб, така че може да е грешно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.14 02:38#9Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17от: Сънувах и се осъзнах , че това е сънБлагодаря,че ми каза ОтговорОтговор с цитат
  • 15.05.14 09:41#10nelineliНовакРегистрация: 10.12.11Град: -Отговори: 1от: Сънувах и се осъзнах , че това е сънТова е осъзнато сънуване(lucid dreaming) и по принцип се постига след дълги тренировки,a при тен е станало спонтанно.Можеш да намериш повече инфо в мрежата по въпроса.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest