Sanovnik.bg»Форум»Психология и Психотерапия»Сън с любим човек сред красива природа

Сън с любим човек сред красива природа

  • 29.04.14 11:17#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Сън с любим човек сред красива природаЗдравейте,
    сънувах че вървя по една пътека с любим човек, в една много красива и слънчева гора /всъщност беше шарена сянка/. Усещах ухание на свежест и зеленина, беше пролет, като че ли дочувах и пеенето на птички. Изпитвах много голямо удоволствие, /аз много обичам природата/. Вървяхме ние двамата по пътеката и стигнахме до кръстопът от който тръгваха доста пътеки. В този момент видях, че на кръстопътя има конник, той идваше май от някоя от пътеките... и се събудих.
    Можете ли да ми помогнете да го разтълкувам?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.14 03:37#2SiEsSiEsНовакРегистрация: 20.12.13Град: -Отговори: 11от: Сън с любим човек сред красива природаВъзможно е връзката ти с този човек да бъде помрачена от стара или нова любов която ще се изречи на пътя ти. Избирай разумно. Това е предупреждение.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.14 11:01#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с любим човек сред красива природада ти кажа, мисля си нещо подобно, че е замесен още един човекОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.14 12:16#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сън с любим човек сред красива природаДа, мога да ти помогна като ти кажа кой е той. Това е "Мет Керфу (Мет Калфу, Мет Карефур) - властелин на кръстопътя. Това е най-силният дух от групата Петро. Символ на бедствия, нещастия, изкупления и наказания. Брат на Легба Петро. Той владее всички духове от групата Петро. Неговият символ е кръстопътя." http://bg.wikipedia.org/wiki/Вуду

    Не те харесвам иле-ели, защото хора като теб са удивително некомпетентни. Все пак ти не си отнесла лично цялото това бедствиe, то се е разпределило с мащаби приличащи на възможностите на този могъщ дух.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.14 02:20#5ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с любим човек сред красива природапочнах да го чета, но не ми се продължаваше, явно си доста запознат... а ти внимавай като вървиш да не стигнеш кръстовище, от далече минавай, че знае ли човек хахах
    а на теб пък кой ти е казал че аз те харесвам?!?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.14 02:38#6ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с любим човек сред красива природаи особенно далече минавай от конника..........ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.14 03:06#7********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сън с любим човек сред красива природаКакво наричам некомпетентност? Не може да бъркаш свирепа свиня, която поради поетата храна и микроорганизми е със специфично виждане за реалността, която по някаква причина е успяла да изкара с мерак беса си върху някого, свиня, която би могла да се нарече мракобесна... да я бъркаш с духа Мет Карефур! Това ли казваш, че бай ти Ганя и сие приличат на този могъщ дух?!ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.14 03:53#8ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с любим човек сред красива природаами това ми е съня, и знам всеки един от героите кой е!
    а с нерези нямам работа.. ти ако имаш си е твой проблем.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.14 03:55#9ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с любим човек сред красива природа...и освен това съм с много хубаво телосложение, което всъщност на теб въобще не ти влиза в работата.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.14 12:01#10ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с любим човек сред красива природасега ще гледаме поредицата нерези и сие /дпс и атака/ - Бай Ганьо в Европа.... хахаххаОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.14 08:55#11********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сън с любим човек сред красива природа"...и освен това съм с много хубаво телосложение, което всъщност на теб въобще не ти влиза в работата."


    Само така!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest