Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Oбсебване на мислите и съзнанието

Oбсебване на мислите и съзнанието

  • 05.04.14 01:05#1borqnaborqnaНовакРегистрация: 11.03.12Град: -Отговори: 1Oбсебване на мислите и съзнаниетоздравеите, от известно време започна да се случва нещо доста странно за мен , преди няколко години почина мой много близък приятел с който връзката ни беше доста повече от просто приятелство . Той почина времето си минаваше сештах се всеки ден за него гледайки снимката му в стаята си , но от една седмица на сам започнах да изпитвам страшна мъка болка и какво ли още не , затворих се в себе си по цял ден гледам снимки и плача , непрекъснато е в мислите ми дори и да правя нещо в съзнанието ми е само той и спомените ни заедно което непрекъснато насълзява очите ми независимо каде съм , опитвам се да се разсейвам но не се получава спомените и мислите са ми само и единствено за него , гледам снимката му и му говоря , казвам му че го обичам и таино се надявам да го видя единственото нещо с което се оспокоявам е че вярвам че един ден пак ще се срещнем и ще сме заедно и се надявам да не е след много дълго време , но като си помисля че може и да не го видя повече направо се сривам цялата , още повече ме съсипа и това че разбрах какви хубави неща е говорил на родителите си за мен , започвам да чувствам и известна степан вина в себе си за точа че си отиде , всеки ден ме боли главата , всеки ден страдам и болката не отминава , дали е тук при мен , дали иска да ми каже нещо не знам какво да правя , чудя се вече дали да не отида при някоя жена която разговаря с духове , имам чувството че само това би могло да ме оспокой .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.14 01:52#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Oбсебване на мислите и съзнаниетоЗдравей, може да има по-знаещи от мен, но аз ще ти кажа едно,че този приятел не е бил за теб.Неговия егоизъм се проявява и в духа му.Не иска да си отива,където му е мястото, а демонично егоистично настоява да е с теб и да те притеснява.Постарай се да не мислиш за него, за да не те отведе където е. Отиди на църква и запали за него свещ за умрели.Прави го това докато не те освободи.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.14 03:32#3borqnaborqnaНовакРегистрация: 11.03.12Град: -Отговори: 1от: Oбсебване на мислите и съзнаниетоДа това което ми казваш може би е така но докато беше жив за мен той беше нах-добрия и мил човек когото познавах , но за съжаление си отиде всичко отмина сещах се за него доста често но определено бях над нещата и не ми влияеше по никакъв начин , но от скоро всичко се преобърна и не мога да разбера дали той би могъл да ми въздейства по някакъв начин за да съм до такава степен обсебена в съзнанието си и постоянно да ми е в главата и да ми действа толкова депресиращо , всеки ден като се събудя съм със страшно главоболие не мога да се храня отслабнах има дни в който изобщо не хапвам нищо ?ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.14 05:51#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Oбсебване на мислите и съзнаниетоПомисли за нещо негово, което случайно да е останало при теб, на което той много е държал.Да не мисли,че си му длъжна с нещо. При такива случаи духовното негово тяло не е удовлетворено,че не е с него. Може и за това да те търси.Освободи се от всичко негово.Ако не си кръстена се кръсти.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.14 10:27#5SiEsSiEsНовакРегистрация: 20.12.13Град: -Отговори: 11от: Oбсебване на мислите и съзнаниетоЗдравей, мисля че депресията към близки починали и познати просто понякога се появява на по - късен етап... В моменти когато си нещастен и неразбран се обръщаш към хора които са изчезнали но споменът за тях е оставил ярка следа в живота ти. Има ли нещо такова при теб? Как върви животът ти? Имаш ли проблеми? Ако е така всичко това се проявява с тази причина. Отиди на гроба на твоя познат запали свещ прелей вода занеси цветя обичайните работи кажи му наум какво ти тежи разтовари болката си. Мисля че това трябва да ти помогне да се почувстваш по - добре.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.14 12:06#6ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Oбсебване на мислите и съзнаниетоаз имах приятел с който бяхме заедно малко време. чувствата ми бяха доста силни. разделихме се - казах го първа аз. той тръгна с друга, но пак се срещнах ме веднъж, аз не се бях отърсила от чувствата си. след няколко месеца той почина, беше убит. до ден днешен като видя мъж с цвят на очите и косата като неговите и първо се сещам за него, след това вече възприемам човека като отделна личност и спирам да го сравнявам и забравям. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.14 12:55#7ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Oбсебване на мислите и съзнаниетов смисъл , не мисля другият човек за него... просто в първите 1-2 секунди ми изплува спомена.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest