Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Говоря с духове, санувам вашето бъдеще, свързвам се с ваши мъртви роднини

Говоря с духове, санувам вашето бъдеще, свързвам се с ваши мъртви роднини

  • 01.04.14 03:23#1АниАниНовакРегистрация: 04.02.14Град: -Отговори: 1Говоря с духове, санувам вашето бъдеще, свързвам се с ваши мъртви родниниМоже да се свържите така: На фейсбук Анито Генова на лично съобщение в съновник или тук.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.14 10:43#2EmaEmaНовакРегистрация: 02.06.12Град: -Отговори: 3от: Говоря с духове, санувам вашето бъдеще, свързвам се с ваши мъртви родниниИ станиолите завиват мармоти в шоколад.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.14 04:03#3katerinakaterinaНовакРегистрация: 17.04.12Град: -Отговори: 8от: Говоря с духове, санувам вашето бъдеще, свързвам се с ваши мъртви роднинилеопардче , а можеш ли да говориш с моите починали баба и дядо ?ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.14 11:03#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Говоря с духове, санувам вашето бъдеще, свързвам се с ваши мъртви родниниТука е катеричка, а не леопардче. Тя е на другата линия.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.04.14 03:35#5katerinakaterinaНовакРегистрация: 17.04.12Град: -Отговори: 8от: Говоря с духове, санувам вашето бъдеще, свързвам се с ваши мъртви родниниЗдравей,мило ммомиче можеш ли да се свържеш с починалите ми баба и дядо .Ще ти бъда много благодарна ако ми помогнеш.Поздрави!ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.14 06:25#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Говоря с духове, санувам вашето бъдеще, свързвам се с ваши мъртви родниниШантал не шантажирай катеричка,че тя сериозно ги върши тези работи.А ти погледни баба ти и дядо ти да не са в другата стая.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.05.14 02:45#7CvetelinaCvetelinaНовакРегистрация: 11.04.14Град: СофияОтговори: 14от: Говоря с духове, санувам вашето бъдеще, свързвам се с ваши мъртви родниниМоля те говори с моята баба казва се Иванка много ми липсва ще съм ти благодарна много! И ако може да сънуваш моето бъдеще и виж дали имам Samsung galaxy s5 моля те!!! Това ми трябва прати ми покана в фейсбук пиша се Cveti Morgan (Дивна Станчева) Там ще ти кажа какво искам да си говориш с моята баба Моля те , много ми липсва и и искам да ме научиш как да го правя да говоря с духове да сънувам бъдеще амм да се свързвам с роднини
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.15 06:52#8Потребител#153600Потребител#153600НовакРегистрация: 13.01.15Град: -Отговори: -от: Говоря с духове, санувам вашето бъдеще, свързвам се с ваши мъртви родниниSweet kitten :Моля те говори с моята баба казва се Иванка много ми липсва ще съм ти благодарна много! И ако може да сънуваш моето бъдеще и виж дали имам Samsung galaxy s5 моля те!!! Това ми трябва прати ми покана в фейсбук пиша се Cveti Morgan (Дивна Станчева) Там ще ти кажа какво искам да си говориш с моята баба Моля те , много ми липсва и и искам да ме научиш как да го правя да говоря с духове да сънувам бъдеще амм да се свързвам с роднини

    Как говориш за самсунга все едно е много скъп. Сега вече е доста по евтин я го провери в Щепсел.бг вече би трябвало да е много по-евтин.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest