Не разбирам

  • 30.03.14 12:02#1МирославаМирославаНовакРегистрация: 02.02.14Град: БургасОтговори: 16Не разбирамНе разбирам... Какво е различното сега, защо боли толкова, защо не мога да те забравя ..
    Нямаш представа какво направи, дойде в живота ми, донесе ми най-голямата радост, после си тръгна, съсипа ме, само не разбирам как го направи, не разбирам защо от всички, допуснах точно теб, не разбирам защо искам само теб, защо въпреки това, което ми причини, продължавам да мисля само за теб...
    Какво беше различното с теб... всички онези думи, които си ми казвал, хм как да ги забравя, всеки път щом те видя да се усмихнеш, знаейки, че причината не съм аз, да боли, но се радвам, защото никога не бих искала да страдаш, както страдам аз..
    Не разбрах обаче, как стана всичко, преди ти даваше всичко да сме заедно, искаше всяка секунда да съм с теб, сега нещата са напълно различни,
    не оцених какво имам и ми го отнеха...
    Никого преди теб не съм чувствала толкова близък, точно затова боли толкова много, защото помня това което ми казваше " Ще останеш моето момиче завинаги", нямаш представа какво си за мен, половината ми душа я няма, и знам, че няма никога да се върне, хм, ще останеш единствения, единствения, на който позволих да ме разруши...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.14 10:36#2ПитончетоПитончетоНовакРегистрация: 17.04.14Град: БургасОтговори: 1от: Не разбирамАз съм дърта пияница ! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest