Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Убийството част 3- любопитството убива котката

Убийството част 3- любопитството убива котката

  • 29.03.14 12:19#1AAНовакРегистрация: 03.03.14Град: СофияОтговори: 13Убийството част 3- любопитството убива коткатаИскам да се извиня за забавянето.
    -Аби!Отвори веднага!
    Аби отвори вратата,колкото и да се страхуваше.
    -Ако се обадиш на полицията,ще споделиш съдбата на Скарлет!-Да,Сара беше убила Скарлет.Но те първа имаме много за разбиране.
    -Сара...Не...Защо я уби?Какво спечели от това?
    -Отмъщение,Аби.Тя и без друго си го заслужаваше.
    Аби видя,че зад гърба на Сара стои Скарлет.Но защо Сара не я виждаше?Телефонът на Аби звънна.Беше Кейт.Сара не го чу,защото беше на вибрация.Тя вдигна.
    -Защо си търсела отмъщение?-Аби се надяваше,че Кейт чува.
    -Тя беше чудовище,Аби.Мислех,че ще сте ми благодарни.Помни,не се обаждай на полицията.
    -Какво ще правиш с мен?
    -Зависи от теб.
    -Аби?Сара?-Кейт се обади от телефона.
    -Какво?Кейт е чула?Сега и двете ще го отнесете!
    Сара започна да гони Аби.Почти я хвана,но някой се появи.
    -Какво правиш тук?-Сара се изненада.-Това не беше част от плана!

    Очаквайте част 4 на 8-ми април.Специална част.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.14 08:08#2КатеричкаКатеричкаНовакРегистрация: 09.01.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3от: Убийството част 3- любопитството убива коткатаМного ми харесва това което си измислила но уточнявай малко нещата. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.14 12:13#3InaInaНовакРегистрация: 18.03.14Град: ВарнаОтговори: 4от: Убийството част 3- любопитството убива коткатаКога да очакваме 4-та част?ОтговорОтговор с цитат
  • 30.04.14 05:10#4InaInaНовакРегистрация: 18.03.14Град: ВарнаОтговори: 4от: Убийството част 3- любопитството убива коткатаМного време мина вече, кога ще има нова част?ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.14 10:28#5AAНовакРегистрация: 03.03.14Град: СофияОтговори: 13от: Убийството част 3- любопитството убива коткатасъжалявам,но имах малко проблеми. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest