Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Отчаян съм и мисля за самоубийство

Отчаян съм и мисля за самоубийство

  • 26.03.14 11:49#1IvanIvanНовакРегистрация: 26.03.14Град: -Отговори: 11Отчаян съм и мисля за самоубийствоЗдравейте на 25 години съм, преживях тежки загуби. И поради това се отключи проблем от който страдам години наред, но не бе толкова тежко. В общи линии, приеха ме в университет за който ми помогна бившата, а не бе за мен (исках да вляза в друг но не се получи), отделно започнаха проблеми с нея и родителите и, проблеми на работа (наложи се зарди университета да напусна работа). Много обичах бившата, но знаех че не е за мен. Скъсах с нея, вс бе наред. Но тя ме дразнеше, дори започна да се оправя с който и падне. Като целеше аз да разбирам. А междовременно преди напълно да съм разбрал какви ги върши се събирах и разделях с нея. Не знаех какво правя (съмнявам се че имам магия, опитвам с помоща на човек да я раваля но без успех до сега), цялата ми мисъл бе обсебена от нея. Обичах я но не чак толко, всичко се обърна срещу мен.

    Затънах и с университета, затънах и парично. Изпаднах в дълбока депресия, Преди близо два месеца и нещо ми се появи проблем с ерекцията. Тя е обсебила съзнанието ми, опитам ли с друга ерекцията почти винаги омира. Никога не съм имал такъв проблем. Чувствам се самотен и в безнадеждно полужение. Тръгнах с една приятелка, а тя до някъде се възползва в момента от мен (и със зор успявам да правя секс с нея).

    Бях женкар, никога жена не ме е командвала. Чувствах се щастлив. Сега бившата си живее живота, а аз съм сасипан. Просто исках да сложа край на проклетата ни връзка и всеки да се оправя. Не знам какво стана. Но това вече не е живот. 5ти месец няма живот за мен. Преди два дена, щях да скоча от 12ти етаж на блока. Но пак се спрях заради близките ми(не искам да ги наранявам но не мога да живея повече в тази агония). Не мога да си я махна от съзнанието, по 24ри часа името и, и цялата и същност ме преследват в съзнанието ми.

    Кажете ми, понеже вече съм решил че ще се самоубия тъй като нито мога да имам живот, нито нова любима как да се самоубия. Трябва ли да изричам някакво заклинание преди да го направя. Но дори и така предполагам душата ми пак ще гори в Ада. Наисти съм го решил, просто дайте съвет. Вече не искам да живея в тоя Ад. 5 месеца всичко полужително и добро в мен умря, вече съм като някакъв призрак. Не искам да бъда разубеждаван, пр искам съвет. Как бих могъл поне малко да предпазя душата си при самоубийство.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.14 01:09#2edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоне се самоубивайОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.14 03:28#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоМомче не мисли за глупости и самоубийство, наистина ще липсваш и нараниш много хора. Според мен проблемът с теб е следният- имал си чувства към човек с който е трябвало да се разделиш, а след това и женкаря в теб е бил "изигран" и това е наранило мъжкото ти его- от там е и проблемът ти с ерекцията и депресията
    Според мен трябва да се отърсиш от миналото, защото според написаното вече е безнадежно, след време ще си казваш "колко съм бил тъп!".... или ако има някъкъв шанс се съберете отново.
    И си избий от главата тази мисъл за самоубийство- това е типично за слабаци и глупаци. Ти такъв ли си?? според мен -не, така че си стъпвай на краката и действай. :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.14 04:41#4МимиМимиНовакРегистрация: 27.03.14Град: -Отговори: 3от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоХей, мило момче,
    животът е едва пред теб.. ТИ знаеш ли какви по-сериозни трагедии се случват с милиони хора и не са сложили край на живота си. Да, всеки е минал през не един крив период в живота си, в който е искал да сложи край на живота си, но не го е направил. Ако при всяко любовно разочарование някой се самоубива, то нямаше да останат хора. А към самоубийство посягат хората със слаба психика... Колкото и смешно да ти звучи, аз бих те посъветвала да отидеш при психолог ( не знам защо в БГ хората гледат критично на тях) - той ще ти помогне да преоткриеш себе си. едва на 25 си, ще имаш още любовни разочарования, падения и възвишения... знай, че и това ще мине, всичко е преходно... Ще сложиш край на живота си?! Явно страдаш от голяма доза егоизъм, не можеш да преодолееш факта, че някой е надхитрил донжуана в тебе и ти не си излезнал победител, това те съсипва, унижава...И като сложиш край на живота си, какво? Животът ще си продължи и без тебе, ама ще има хора, на които ще почерниш остатъка от техния, следователно и те да се самоубиват,така ли? ... Знаеш ли колко родители са изгубили децата си, а знаеш ли че мъката по загубата на дете е много по-непоносима от любовната, но родителите загубили децата си не слагат край на своя живот.. Продължават да се борят, да се обичат, опитват да създадат нови и т.н.
    Попаднал си на една к***ва и то обиграна и ще се самоубиваш.. Така само ще и дадеш още по-голям стимул да те тормози... За проблема с ерекцията всичко е на психологическа основа, но и това ще мине...

    Вземи се в ръце, събери сили... поплачи си.. Нали знаеш, там където сълзите спират, животът започва... НЕ се впускай във връзка известно време, без секс не се умира, повярвай ми! Съвземи се малко, заеми се с учене, хоби, приятели! Ако нямаш приятели, създай нови, прочети някоя хубава книга, преоткрий света около себе си, запиши се на сорт, танци, йога...каквото и да е

    Да се самонаказваш, не е начинът! ЩЕ страдаш единствено и само ти и защо пък да пропуснеш красотата на живота заради някаква си! Свършиха се жените ли? Какво? Знаеш ли че има семейни мъже, които са хващали жена си в крачка, мъже, които имат деца, а разбират, че не са техни, мъже, които разбират, че жените им спят с най-добрия им приятел и т.н. ако се вгледаш ще разбереш, че има къде къде по-страшни неща...

    Щом си бил дон Жуан значи си и хубаво момче... Е тогава, открий някой който ще те подкрепи и ще ти дава кураж и сили. След няколко години ще се надсмееш над себе си и глупостите, които си искал да направиш... А на онази - просто и дай пълен игнор... Болката ни прави по-силни, повярвай ми! Горе главата и се усмихни на живота, той е прекрасен, а защо това се случва сега и точно с теб - като стигнеш на една определена възраст и се обърнеш назад, ще съумееш да свържеш точките и ще разбереш причината... Най-малкото тази случка ще те направи по-силен, по-уверен.... Успех )
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.14 09:27#5SiEsSiEsНовакРегистрация: 20.12.13Град: -Отговори: 11от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоТова е родово проклятие... така го виждам. Можеш да се оправиш. Всяка събота на църква палиш свещ пред иконата на Иисус Христос и се молиш злите сили върху теб да изчезнат. Стоиш три минути под купола на църквата. Всеки ден сутрин на гладно пиеш по една лъжица зехтин. До три месеца трябва да се оправиш. Ако няма резултат пиши пак. Ще трябва по - сложен ритуал.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.14 09:06#6IvanIvanНовакРегистрация: 26.03.14Град: -Отговори: 11от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоЗдравейте, благодаря за мненията. Аз опитвах да се върна при нея. Но мисълта, че щом не съм до нея и винаги си намира мъж през това време (дори би си хванала най-смотания само да има някой да я еди какво си), заради тая мисъл само се колебаех, и така я разярих още повече. Но теорията ми бе верна, не съм ли с нея веднага се връща при другия. И час не търпи да е без мъж, и без секс не може. Последния път като бяхме заедно имах чувството че е тотално превъртяла. Държеше се животински, майка и баща и само я подкукоросваваха. Да живее да ходи по дискотеки. Едва ли не изкарваха че аз съм я затварял, а аз я водех по заведения с приятелите ми. И двамата само сме ходили (в разни клубове), отделях и толко много време но явно проблема е бил че с един мъж не може. Най-се ядосвам на едно нещо, че никога не призна вината си за нищо. Аз поемах цялата вина, никога когато бях объркан не даваше никакво компетентно мнение. Хайде да сме заедно, а телефона и не спира да звъни. Курварите се скъсваха да званят, е как да стане. Един път не прояви човещина, да ме посъветва да се спра. Че не съм на себе или нещо подобно да ми бе казала (ако я бе грижа за мен). Нали съм мъж, важното е че съм я задоволявал добре. Защо да не се възползва пак. Нз. как може да постъпваш така към човек, които те е обичал и давал вс. за теб (аз реших да се окротя дори зарди нея, не се занимавах с други). Един път, не опита да оправи нещата. Цялата вина я нося аз, и лошото е че не мога да се отърва от нея. Нз дали постъпих правилно, последния път когато я видях да флиртува с един пред очите ми. Прибрах се, не изтърпях и и изписах във ФБ каква е за мен. Естествено тя не бе и видяла някъде два дена какво съм и писал. Даже не ми и звънеше а уш ходехме. Както и да е, преди да стане всичко се чувахме по 4ри или 5 пъти на ден. Та след като видя това дето и бях изписал, ме блокира. Блокира и приятелите ми. Даже имах разправии с баща и. Тя изобщо не ме обича, нз някога обичала ли ме е или вс е било презтрувка. Но аз много пъти и казах че на глупак няма как да ме преви, че всичко виждам. Но вече толкова не и пукаше че няма на къде, от никой и нищо. Всички ценности дето имаше са умрели някъде тотално в миналото. Ако знаех каква е станала, изобщо нямаше да я потърся дори. Сега тръгнах на работа, имам планове пак да кандидатсвам, но както писах не мога да търпя натрапливата мисъл за нея. Нз. как ще издържа за да не полудея. Онзи път когато пуснах темата, твърдо бях решил да си сложа края. Едвам се спирам вече, ако не е семейството изобщо няма да се спра. А приятели имам, обаче една част от тях вече са отчаяни от мен. И аз от себе си. А за родовото проклятие, може и да има истина. Ще опитам това, което сте ме посъветвали. Въпреки че имам съмнения за магия лично направена за мен от родителите и. Те са способни на това. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.14 09:41#7МимиМимиНовакРегистрация: 27.03.14Град: -Отговори: 3от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоАми кандидатствай! В няколко университета, дори! Смени града! Не се излагай - к**те са навсякъде, а заради една дето не знае дали я сърби или боли да си съсипваш живота.. относно приятелите ти - щом са се отчаяли от тебе (или там каквото написа) - извинявай, ама не са ти никакви приятели! Приятелите, ама истинските, са тези, които те изправят когато си на дъното.. А ти си явно там, или поне психически си там...
    Няква си там, не може си начеше п***та и проблем...Ами да си я чеше - не си ти човека, който ще и оправяш сърбела. Клин, клин избива, нали знаеш. Любовна мъка се лекува с нова любов. Не те знам от къде си, но като начало - смени си номера, изтрий нейния. Не давай новия на хора, които биха и го дали. Като родителите и искат дъщеря им да хойка и да се излага техен проблем..
    Ама мъжете сте странни индивиди.. Намерите една шаврантийка, дето ви прави пълна програма в леглото и после сте като подивели животни, само за нея мислите и се чудите как ви върти на малкия си пръст....
    Знаеш ли колко свестни момичета има по тоя свят, и ако знаеш как и от тях можеш да получиш същото без момента с чесането на различни клони.
    Я да се вземаш в ръце... Мислил само за нея - за какво мислиш?? Как се ч**ш с нея като животно ли?? Как можеш да си с жена, като знаеш, че вероятно малко преди това си го е слагала с друг или други. Тази мисъл не те ли отвращава? Та тя тази не е твоя - тя си е обща! БИла с други да те дразни - как може една лека жена да те дразни! Извинявай, ама тук вече не говорим за любов, ами за някакво наранено его! Ти при някакво си любовно разочарование и искаш да мреш, а ако стане нещо по-сериозно - да НЕ дава Бог, не те знам! Чак не ми се мисли!
    Ами момичетата дето ги изнасилват близки роднини или непознати... Те какво да кажат - ама пак намират смелост и сили да се борят и най-вече напук да ЖИВЕЯТ!!
    ЖИВЕЙ и ти! ЖИВЕЙ, НАПУК на някаква лека женица - аз се погнусих от това девойче, само като те, чета, а ако я видя просто не знам!
    Стегни се! Всеки има право на своите слабости, начини да изрази мъката си, но твоето вече се превръща в хленчене! Искаш да те съжаляват хората ли! ЩЕ кажеш че имаш 5 деца, останал си на улицата, всичко е черно и не ти се живее, ама не е така!!! Това момиче просто се забавлява на твой гръб. Магии съществуват, тогава когато вярваме в тях - заради слабата психика, а ти определено си си наумил - не ми върви, не ме обичат, имам проблем - с такива черни мисли и да нямаш проблеми и без магия ще се появят.
    Прав е човека, който ти написа - обърни се към Църквата. Ходи си на църква, моли се, преди всичко ОБИКНИ отново СЕБЕ СИ!! Вземи си една книга на тема как да се справим с любовната мъка. Прочети я! Стани студент в друг град - ама не бъди онзи плей бой, ами се дръж сериозно и нормално да видиш как нещата ще се изгладят... и в друг град има работа... Градове колкото искаш - София, Варна, Бургас, Пловдив, Велико Търново, Русе, Свищов, Стара Загора... Отдели се от средата си като ти е трудно да се оправиш в тази, в която се намираш в момента. Явно си слаб и не нямаш силите и куража да им теглиш по една на всички и да си гледаш живота. Или ти това искаш - просто да ти е интересно, да сменяш жените, да си всяка седмица/ден/ месец с различна, ама тая е обиграна и си почнал по нейните правила да играеш и не ти допада вече. Ами, не винаги се играе само по нашата свирка, приеми промените!
    Сега ще си кажеш - много си груба , не знаеш как се чувствам... Да,ба груба съм вероятно, но понякога точно този студен душ приземява и действа отрезвително. Но ти говоря от опит, защото съм преживяла много повече и любовни и житейски разочарования и знам какво говоря! И точно в моментите на най-голямо отчаяние трябва да се обърнеш към Бог, към себе си! Да си направиш самоанализ и самооценка. Да си прецениш приоритетите и какво наистина искаш от живота, хората около теб. Да, сега ти е трудно да мислиш трезво, още си афектиран от случилото се и си мислиш, че никога няма да ти мине! Напротив, ще ти мине и то по-скоро отколкото си мислиш.

    Хайде стягай се и със здраве. Успех ти желая от все сърце!
    спирам да пиша, че като започна спирка нямам
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.14 10:23#8IvanIvanНовакРегистрация: 26.03.14Град: -Отговори: 11от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоБлагодаря за мнението, със сестра ми сме заедно на квартира от 4 близо 5 години в София. Тя работи от няколко години на едно място, аз бях напуснал работа мисля че писха защо. Та сега си намерих нова, и вчера почнах. Замислял съм се за друг град, междодругото. Но винаги съм се страхувал дали бих си намерил работа в друг град. Затова напуснах моя град, но ми е минавало през ума, да се махна и от София. И за чужбина мислех но още не съм го направил. А за нова любов, пробвах но вече бях наранен и нищо не се получи. В началото като скъсахме нямах такива проблеми. И имах възможност, но след като се събирахме няколко пъти се получи това. Вече 3 месеца не мога да създам връзка, яви ми се и другия проблем. Та хептен се чувствам непълноценен.Пробваме с една прияелка с която се познавам от 3 години, но нещо не се получва. И най-вероятно няма да е за дълго, а и тя малко като че ли се опитва да ме маниполира. Заради състоянието в което съм в момента. Което не ми се нрави, а и винаги съм бил водещия в една връзка. А сега е обратното, нз дали не трябва да остана сам. Но се страхувам че друга при всичките проблеми няма да ме погледне. Проблеми не бях имал с мъжкото достойнство, но сега и това тотално ме скапва и ми пречи във взаимоотношенията с жените. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.14 10:41#9МимиМимиНовакРегистрация: 27.03.14Град: -Отговори: 3от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоАми сам си отговаряш на много въпроси! замислял си се за друг град - на който му се работи, работа навсякъде има - нали знаеш, който много избира и има високи критерии няма работа, а и от опит ти казвам, че ако решиш да учиш сериозно със стипендии и работа на 4 часа пак ще преживееш ) (аз така се издържах 80 лева нормална стипендия, 90 лева евростипендии и 250-300 заплата на 4 часа и 200 лева еднократно от евростипендии - имах време за учене, работа и забавления - а някои хора работят за 350 лева по 12 часа, е в София сте свикнали на доста по-висок стандарт). Друго на което си отговори - явно трябва да остана сам. Ами трудно ще е веднага да създадеш връзка.. Просто си поддържай приятелства с тези момичета...Не бързай, излизай с тях по кафета, извън града, сред природата.. Просто се забавлявай без секс, а тя подходящата ще се появи.
    Или ако ти се седи в София, наистина поговори със психолог - ще ти помогне много и на самочувствието и на ерекцията и на всичко!! А още повече,че СОфия си е доста голям град - лесно можеш да избягваш въпросната дама и да не я виждаш Всичко зависи от теб и е в твоите ръце )
    Дерзай! Успех

    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.14 10:45#10IvanIvanНовакРегистрация: 26.03.14Град: -Отговори: 11от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоАми аз ходех на психолог, скоро не съм се срещал с него. Но може би другия месец пак ще го посетя. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.14 02:55#11ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоЩом си пробвал, няма смисъл да се измъчваш повече. Теглиш чертата и забравяш, тя не заслужава!ПОВЯРВАЙ СЛЕД ВРЕМЕ НАИСТИНА ЩЕ СИ КАЗВАШ- КОЛКО СЪМ БИЛ ТЪП!
    и аз смятам като другото момиче, че е много хубаво това дето си решил за кандидатстването.
    А любовта идва ненадейно, точно когато най-малко очакваш! Тя изненадва
    И ПОВЕЧЕ НЕ СИ МИСЛИ ЗА ТАКИВА ГЛУПОСТИ, КАТО САМОУБИЙСТВО! Има много хора които вярват в теб!!! :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.14 03:15#12ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Отчаян съм и мисля за самоубийствостискам палци да те приемат в университета който искаш :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.14 04:16#13IvanIvanНовакРегистрация: 26.03.14Град: -Отговори: 11от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоБлагодаря ви много, за позитивните коментари. Просто се страхувам че в главата ми се е породил проблем, които се проявява в действителност. А когато се породи нещо такова в главата ми доста трудно го премахвам . Понякога дори не се получава мн. дълго време. И затова се чувствам така, мислех след раздялата да си поживея известно време. Да пробвам с различни момичета да направя нови неща в живота си да се веселя. А не да изпадам в дупка, дори не съм очаквал че ще се оплетат така нещата.Но дано някога се появи светлина в тунела. Чудя се коя би ме погледнала в това състояние. Тази с мен в момента не е напълно искрена. Няма я тръпката, някак всичко е монотонно. Някак повече гледа да използва ситуацията. А аз не искам такова момиче до себе си. Нз дали да не се разделя с нея. Тя ми казва че ще ми помогне и за проблема и за всичко, но отделно пробва разни трикове за маниполация нз просто. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.14 05:57#14ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Отчаян съм и мисля за самоубийствопроблемът не излиза от главата ти защото си се отчуждил по някъкъв начин и мислиш само за това, и въртиш едно и също. Направи това което си мислил излизай, забавлявай се, продължавай с университета и т.н., а има и много други момичета... не мога да ти дам съвет дали да скъсаш- това ще го решиш сам. задай си въпросите които те интересуват относно сегашната ти връзка и сам ще намериш отговорите.
    Ето днес е петък и е време за купон обади се на приятелите си и излез, или със сестра ти , и си изкарай една готина вечер, може и някое момиче да харесаш, знае ли човек :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.14 06:07#15ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Отчаян съм и мисля за самоубийствосъветвам те да не пиеш алкохол или нещо много малко, защото алкохола изкарва на яве подтисканите емоции и може да си развалиш вечерта.

    Послушай ме, време е за купон!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.14 08:24#16Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Отчаян съм и мисля за самоубийствоЖивота е дар, най-големия подарък, не се самоубивай В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ЗАРАДИ НИКОГО И НИЩО!!!Още по-малко заради тази която не те е заслужавала, няма смисъл просто, живей си живота, горе главата, продължи напред!!! ЖИВОТА Е ПРЕКРАСЕН!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest