Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Убийството част 1- Как започна всичко

Убийството част 1- Как започна всичко

  • 15.03.14 01:57#1AAНовакРегистрация: 03.03.14Град: СофияОтговори: 13Убийството част 1- Как започна всичко Здравейте,реших да се пробвам с една историйка,надявам се да ви хареса
    Всичко започна на 9.10.2012. Тогава 15 годишната Скарлет бе убита по най-жестокия начин.Лошото е,че убиецът е все още на свобода и търси жертви-а именно нейните приятелки-Аби,Сара и Кейт.Нито една от тях не подозираше,че животът й ще се превърне в ад след убийството на Скарлет.Точно обратното-мислеха си,че всичко ще бъде по-лесно. Питате се защо? Защото Скарлет беше властна и зла.Но можеше да накара Всяка от тях да се чувства на седмото небе. Можеше обаче и да ги накара да се чувстват нищожни и безсилни.
    Беше изминала една година и момичетата бяха забравили Скарлет. Денят започна нормално,но те не подозираха,че след около 2 часа всичко ще се обърне с краката на горе. Аби се приготвяше за училище,но когато стана,усети,че е сама. Слезе долу в кухнята за да закуси и видя бележка. Тя гласеше:
    "Съвсем скоро всичко ще се промени. Прави каквото ти казвам, освен ако не искаш съдбата на Скарлет."
    Тя веднага звънна на Сара,а после щеше да звънне и на Кейт.
    -Ало?-Сара се прозя.-Какво има, Аби?
    -Получих бележка.-Изплашено каза Аби-Пише,че съвсем скоро всичко ще се промени и че ако не правя каквото ми казва,ще имам съдбата на Скарлет.
    -От кой е?-Сара не разбираше какво се случва.
    -Мислиш ли,че знам?-Нервно й отвърна Аби.
    -Каза ли на Кейт за бележката?
    -Още не.Ще говорим в училище,Сара.
    Аби затвори телефона и изпищя.
    Очаквайте историята всеки петък. Надявам се да ви е интересна
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.03.14 01:59#2InaInaНовакРегистрация: 18.03.14Град: ВарнаОтговори: 4от: Убийството част 1- Как започна всичко Na men mi haresa mnogo! Chakam prodaljenieto. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.03.14 03:44#3AAНовакРегистрация: 03.03.14Град: СофияОтговори: 13от: Убийството част 1- Как започна всичко радвам се,че ти харесва ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest