Sanovnik.bg»Форум»Език на тялото»Размяна на души

Размяна на души

  • 12.03.14 06:32#1IsabelleIsabelleНовакРегистрация: 11.03.14Град: СофияОтговори: -Размяна на душиНямаше ли да е интересно, ако можеше да си разменяме душите и да се вселяваме в тялото на някой друг? Много пъти съм се замисляла върху това. Щеше да е интересно да можеше да бъдем когото си поискаме за известен период от време. Естествено трябва да има и правила, защото ще настъпи пълен хаос ако всеки се вселява в когото си поиска. А и всеки има поне един човек който му се е харесал.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.03.14 11:47#2Monny MonsterrMonny MonsterrНовакРегистрация: 25.01.14Град: БлагоевградОтговори: 13от: Размяна на душиЧестно да ти кажа, и аз съм искала да съм друг човек (буквално) в някои моменти. Но това дори да имаше начин да стане, не мисля че ще бъде правилно. Ако още си на мнение, че идеята за размяна на души е интересна, представи си че някое момче се всели в теб. Мисля, че можеш да се досетиш какви са интересите на момчетата спрямо момичетата.. Всичко в кръга на шегата, разбира се. Би било интересно, но както казваш, ще има пълен хаос.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.14 09:19#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Размяна на душиРазбира се! В хората е пълно с хордови http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8 ! За това ги наричат идеални същества.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.15 05:34#4miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Размяна на душиЧувала съм за поверие на арфиканските народи, че когато човек спи, душата му обикаля. И ако някой го стресне, тя нама да има време да се върне и ще броди завинаги, а той ще остане зомби или нещо подобно Не, че го вярвам, просто се сетих хах. А иначе за размяна на души се обяснява в книгите и дори романите за астралната проекция. Доста е интересно ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.19 08:06#5СветославСветославНовакРегистрация: 16.04.13Град: СамоковОтговори: 1от: Размяна на душиЧувала съм за поверие на арфиканските народи, че когато човек спи, душата му обикаля. И ако някой го стресне, тя нама да има време да се върне и ще броди завинаги, а той ще остане зомби или нещо подобно

    Някой ако има информация относно това, моля да се свърже с мен. Благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest