Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Китайски смъртфон - дайте съвет!

Китайски смъртфон - дайте съвет!

  • 12.03.14 11:06#1ai_stiga_beai_stiga_beНовакРегистрация: 12.03.14Град: -Отговори: 4Китайски смъртфон - дайте съвет!Някой да се е сблъсквал със китайски смъртфон? Има ли начин това нещо да се преинсталира и да работи с български и да изчезнат китайските приложения? Кво да го правя тва нещо бе...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.14 02:59#2ТитиТитиНовакРегистрация: 03.02.14Град: -Отговори: 13от: Китайски смъртфон - дайте съвет!СмЪртфон?!Брат,чесно оправи си правописа. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.14 08:44#3ai_stiga_beai_stiga_beНовакРегистрация: 12.03.14Град: -Отговори: 4от: Китайски смъртфон - дайте съвет!Ок съм с правописа ама като го видях това чудо на техниката цялото изпъстрено с китайски приложения... е смърт...фон.. Подарък разбира се... да ти е жал да го изхвърлиш да ти е мъка да го използваш.... Китайщините се оказа че не могат да се деинсталират... но поне може да станат невидими... инсталирах си българска клавиатура и някои други нещица и сега е почти ок. Чувал съм че може тотално да се оправи с някакъв рут но е рисково да не го "брикнеш" и понеже не съм чак толкова наясно така ще го използвам. А и никой не иска да хелпне. Не знам мога ли да търся някъде специализирана помощ... бих жертвал 20 кинта или нещо такова иначе е готин.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.03.14 03:41#4ТитиТитиНовакРегистрация: 03.02.14Град: -Отговори: 13от: Китайски смъртфон - дайте съвет!Ами първо,че трябва да влезеш в настройките да промениш езика,второ един спецялист работа да върши за 20 лева...Хммм,трудничко ще намериш. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 18.03.14 08:39#5ai_stiga_beai_stiga_beНовакРегистрация: 12.03.14Град: -Отговори: 4от: Китайски смъртфон - дайте съвет!хех не става така в настройките просто нямаше български инсталирах допълнително приложение за андроид което ми кирилизира но китайщините си останаха на китайски и само можех да ги скрия с опция за скриване на приложения чиято цел явно е такава. За специалиста аз казах колко бих дал но и така е използваем телефона. ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.14 03:13#6ГенчоГенчоНовакРегистрация: 20.03.14Град: СофияОтговори: 1от: Китайски смъртфон - дайте съвет!За да махнеш всичко "китайско" трябва да рутнеш телефона, имай предвид че всяка гаранция отпада в такъв случай. Ако разбираш английски или поне руски не би трябвало да имаш проблем, има километрични теми по форумите и тулчета за сваляне. Ако настояваш да го прави друг - по подлезите има едни сервизчета с пълни аматьори, но знаят как се ползва интернет, така че ще ти свършат работа в случая. За 20 лева специалист няма да намериш. Успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.14 08:02#7ai_stiga_beai_stiga_beНовакРегистрация: 12.03.14Град: -Отговори: 4от: Китайски смъртфон - дайте съвет!прав си попрочетох по форумите и ми се струва че вероятността да го оплескам е по - голяма от тази да го оправя за това реших така да го използвам още повече че открих тази възможност поне да прикрия китайщините и сега изглежда като нормален телефон. Просто не си струва по - голяма инвестиция от 20лв така че няма да му се заннимавам така ще го караме. Догодина нов и по скъп ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest