Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Постоянно сънувам шантави неща

Постоянно сънувам шантави неща

  • 20.02.11 10:42#1GabrielaGabrielaНовакРегистрация: 20.02.11Град: РусеОтговори: 4Постоянно сънувам шантави нещаСънувах, че учителката ми ме заключва в училище. После попадам в един от любимите ми американски сериали, като играя главната актриса. После ме отвлича бяла мечка и изведнъж съм у дома. Баща ми хвърля някакво зло куче по мен, аз пищя с все сила, а се указва, че било зайче.

    Някой чука на вратата и като отварям - 2 мечки и дива котка. Не издържам и си отивам в стаята, а там люлееща се камера ме наблюдава. :yawn: :yawn: :yawn:

    Някой може ли да ми каже какво значи?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.11 01:49#2Ирена ЛазароваИрена ЛазароваНовакРегистрация: Град: -Отговори: 20от: Постоянно сънувам шантави нещаСпоред мен гледаш много филми, сънищата ти нямат нищо общо с така наречените пророчески сънища, които често сънуваме.

    Гледаш прекалено много телевизия и това се отразява върху цялото ти подсъзнание. Намали малко филмите и ходи на разходки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.11 06:33#3GabrielaGabrielaНовакРегистрация: 20.02.11Град: РусеОтговори: 4от: Постоянно сънувам шантави нещаВсъщност ми е забавно да ги сънувам. Веднъж простирах гигантски шоколади или вместо да чета книга тя сама говореше, а аз я слушах.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest