Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Винаги съм на второ място

Винаги съм на второ място

  • 10.03.14 02:08#1EmilyEmilyНовакРегистрация: 24.11.13Град: СофияОтговори: 6Винаги съм на второ мястоимам няколко проблема и не знам какво да правя...моля за съвет
    Тръгнах с едно момче и скоро ще стане един месец от както сме заедно...проблемът е там че докато говорим по телефона или си пишем е съвсем различен от това което е в действителност...някак си е по-отпуснат по-романтичен...а когато сме заедно което е всеки ден защото учим в едно училище той е по скоро като добър приятел с който се смеем и имаме общи теми...винаги е с някой друг...когато свършим часовете той ми казва чао и си тръгва с неговите приятели а ние се прибираме в еднаква посока...всеки път когато отида при него отнякъде долита някой "разбран" човек,а него дори не го е грижа че съм там и може би искам да останем на саме...колкото и страно да звучи никога не сме излизали някъде само двамата...времето в училище явно му стига и няма нужда да излизаме заедно или немога да си го обясня...винаги си тръгва и ме оставя и винаги се чувствам като второто колело...никога не съм очквала да бъда на първо място в такива взаимотношения защото и аз имам приятели,но работата е там че аз не съм с тях постояно както прави той...и въпреки това го обичам и никога не му казвам нищо...друг проблем е една моя приятелка която изонщо не общуваше с него преди нашата връзка а сега и е като най-добър приятел...дори му беше направила картичка за Св. Валентин на която пишеше че се радва че позава някой като него...не ме е страх от това че не я познавам...точно обратното ме плаши познавам я и знам,че тя е от онези момичета които дори да не изпитват чувства към някой просто имат временен интерес и това ги кара да флиртуват...наскоро разбрах,че са излизали само двамата да купуват подарък за рождения ден на най-добрата му приятелка...дори не ми бяха казали...приятелката ми която ми каза за това каза че не крият нищо и да не правя от мухата слон,но работата е там,че дори не са си направили труда да ми кажат че ще излизат и се почувствах така че все едно той предпочита да излезе с нея пред това да излезе с мен и дори не смята за редно да ми каже,все едно че не е редно да ми казва какво прави че коя съм аз изобщо да се интересувам от това...дори да не крият нищо се държат така все едно го правят и ме дразни...да мога откровено да си призная че ревнувам от нея и то много...тя е много по-красива от мен много по-умна и талантлива...тя е много повече в много отношения и това ме притеснява дайте някакви съвети с това какво да правя защото никой досега не ми каза нормален съвет...никой явно неразбира
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.03.14 11:38#2Moon*_*Moon*_*НовакРегистрация: 14.12.13Град: СофияОтговори: 3от: Винаги съм на второ мястоПреди два или три месеца аз бях така, имаше една приятелка, която през повечето време беше с него и ние не бяха достатъчно време заедно. Чувствах се на второ място, също така и мои приятели го бяха забелязали и ме питаха как мога да търпя това. След известно време аз скъсах с момчето и една седмица по-късно с "прияелката ми“ станаха гаджета.
    Моят съвет е: Ако не искаш нещо подобно да се случи и с теб, поговори с него, обясни как се чувстваш. Успех! :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.14 05:48#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Винаги съм на второ мястосъгласна съм.поговорете очи в очи за проблемите помежду ви.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest