Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Отдавна имам ярки кошмарни сънища

Отдавна имам ярки кошмарни сънища

  • 22.02.14 03:33#1nikolnikolНовакРегистрация: 22.02.14Град: -Отговори: -Отдавна имам ярки кошмарни сънищаОтдавна имам ярки сънища, запомнящи. Все едно са истина познати хора от ежедневието, всичко е много реално, но самите сънища са много потискащи като кучета който ме гонят, спонтанен аборт и после виждам плода в кофата. Но проблема ми е когато се събудя, чувствам силно сърцебиене, неприятно ми е сякаш сънят ми е бил истина. Това се случва всяка сутрин и после ми е много неприятно. Случва ли ви се и на вас? Свързано ли е със стрес, защото напоследък ми се насъбра доста
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.14 06:00#2ТитиТитиНовакРегистрация: 03.02.14Град: -Отговори: 13от: Отдавна имам ярки кошмарни сънищаВъзможно е да е от стрес,на мен също ми се е случвало,да сънувам гадни неща,но си припомня,че това все пак е само сън и се успокоявам. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.03.14 02:38#3justAhumanjustAhumanНовакРегистрация: 10.03.14Град: БургасОтговори: 1от: Отдавна имам ярки кошмарни сънищаСънищата,много пъти са показателни за някои работи ако можем да ги разтълкуваме,а ако не можем мисля че не е фатално.Повтарящите се кошмари,според мен са знак за някакъв проблем,който е или в човека,който ги сънува или в ежедневието му и около него,прецени дали има нещо което ти влияе зле и се опитай да го промениш.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest