Sanovnik.bg»Форум»Психология и Психотерапия»Човек, в когото съм влюбена

Човек, в когото съм влюбена

  • 21.02.14 02:07#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Човек, в когото съм влюбенаСънувах го на св.валентин. Бяхме заедно вървяхме и говорихме през цялото време. Първо бяхме в една къща имаши ледена пързалка вътре но беше под наклон, и аз бързах да се изкача с обувки на високото и той вървеше с мен и говорихме но не помня какво. После бяхме в едно голямо помещение и вътре имаше плувен басейн с много чиста вода, ние стояхме на шезлонги отстрани и само говорихме. После пък бахме някъде другаде, но не си спомням къде, май беше поляна, както и не помня нищо от разговорите.
    Какво значи това?

    На следващата сутрин 15и сънувах втората част от съня и си я спомням ясно, може и да е нов незнам... Значи стояхме до басейна и изведнъж помещението изчезна ,а края на басейна се превърна в много висок водопад- сигурно 50м. От едната страна имаше перила и зелена трева наоколо. Той тръгна да скочи във водопада и тогава видях че след водопада отдолу имаше огромно море, водата беше кристално чиста. Аз му казах къде отиваш? А той че трябвало да преплува морето и ми каза също ела с мен. Аз се изплаших много беше високо и му го казах. Той беше вече няколко метра надолу и се върна обратно горе като се държеше за перилата на водопада. Горе започна да ме убеждава да скоча във водопада и да тръгна с него, но аз продължавах да се страхувам и не исках и не го пусках и него и се събудих притеснена.
    какво значи?

    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.14 02:38#2ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Човек, в когото съм влюбенаМиналата вечер сънувах, че сме на нещо като възвишение и имаше зелена трева наоколо. Той ми каза ела с мен и аз казах добре вече съм свободна и тръгнахме по една широка пътека. Какво означава? Винаги го сънувам все едно сме двойка, а в действителност не сме. И до сега никога не тръгвах с него като ме викаше,защото той ме вика всеки сън с него, но на този сън тръгвах.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.14 05:12#3antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Човек, в когото съм влюбенаТи си късмета за този човек и ако го разбере ще бъдете щастливи.Успех. ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.14 01:30#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Човек, в когото съм влюбенадано! ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.14 08:53#5ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Човек, в когото съм влюбенапри мен интересното е, че освен че го сънувам доста често, когато сънувам друг сън, той присъства отново в мисълта ми въпреки че го няма в съня и тогава най-често си мисля как да го намеря. Защо?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.03.14 04:23#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Човек, в когото съм влюбенаТой те е обсебил и усеща твоите чувства. Може да очакваш и реална среща. :love: ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.14 12:34#7ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Човек, в когото съм влюбенаможе да си права за обсебването... колкото до реална среща , незнам по- вероятно е да ми остане само в мечтите, някък си си мисля че не го заслужавам и не съм достойна ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.14 05:29#8antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Човек, в когото съм влюбенаМисля,че е обратното.Такива чувства трябва да се забележат. ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.14 11:09#9ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Човек, в когото съм влюбенаЗнае ли човек!? :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.14 10:46#10ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Човек, в когото съм влюбенаОбичам го! :love: ОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.15 11:30#11ТедиТедиНовакРегистрация: 26.01.15Град: СофияОтговори: 8от: Човек, в когото съм влюбенаТова е сладко. Попринцип съм чела, че понякога чрез сънищата изживяваме неща, които много искаме. Ти искаш да си с него и това се забелязва. И може би за това често сънуваш как сте двойка. И да, съгласна съм, че това е направо обсебване! Силни чувства, да. А до колкото това с нежеланието да тръгнеш след него... Не знам какво точно да кажа, но го разбирам все едно не си готова да го последваш, да си с него. Нямаш му пълно доверие. Той ти предлага да се вспуснете в нещо голямо, дълбоко, като морето. Нещо незнайно и мистериозно и за това може да те е било страх. Но накрая и се отказала и си решила да подтиснеш този страх и да се вспуснеш след него като му имаш доверие. Не знам какви са ви отношенията в истинсикя живот, надявам се, че поне сте приятели и си говорите. И да, тази тема е от преди една година, нали? Чудя се какво ли е станало между вас?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest