Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Два съня за тълкуване

Два съня за тълкуване

  • 20.02.14 10:40#1snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28Два съня за тълкуванеПървия:
    Приятелката ми ме хваща за ръката силно (областта на бицепса). Дръпна ме силно.След това погледнах в огледалото някак си,за да видя нейното изображение в него.

    Втория:
    Вървя покрай стари сгради (блокове),почти порутени.После ми се губят моменти от него, но помня,че в моя блок съм си и не исках да взема асансьора,а се качих по стъпалата пеша.


    П.С.
    Чакам Девина най-вече,че на нея и имам най-голямо доверие :ДДД
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.14 09:29#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Два съня за тълкуванеПърво- Искаш да видиш в огледалото мечтания образ, но него го няма или не е този.Девина може по-добре.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.14 10:15#3snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Два съня за тълкуванеКажете и какво означава някой да ти даде нещо за ядене (хляб с маргарин,отгоре с шпек (няма шега :Д))и ти да откажеш.Както и да се разхождаш в стар град и да видиш пазар (сергии)...
    Девина се надявам да се включи най-сетне...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.14 12:56#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Два съня за тълкуванеЕдин бабешки съвет, ако приемеш.Не изпитвай духа, какъвто и да е той, защото не знаеш какво стои пред теб. Понякога желанието се проявява в съня, но тук добре е,че не си приел храната. Някой ще иска да те изкуши, за да те вкара в интрига. Но ти си се справил. В предишния сън твоя дом и това, което ти предоставя ти помага да вървиш нагоре.Успех. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.14 01:44#5snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Два съня за тълкуванеИмам една доста красива колежка,която много си пада по мене.От доста време иска да ми прави разни неща,но никога не бих си позволил каквото и да е,тъй като има 2 годишно дете и е сгодена.Не съм такъв човек просто...а и обичам приятелката си...Може би това се има в предвид,тъй като и днес доста ясно ми показа,че има симпатии (така да го кажа,по-културно :Д)...

    Кажи ми за старите сгради,бяха порутени...Както и за стария град...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.14 02:41#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Два съня за тълкуванеАз ти казвам най-важния краен резултат.Който тълкува по съновник дума по дума може, като Девина, да ти каже.Това го има в съновника, но аз от всички символи обобщавам и казвам резултата.Това е минало неважно.Не съм врачка нито гадателка. Ако искаш погледни в съновника. Има много подробен съновник ,който може да те заинтригува на Артемидор Долдиански.Имаше го по книжарниците. Всичко хубаво. Не те познавам и не гадая. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.14 06:39#7АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Два съня за тълкуванеБлагодаря на всички тук за доверието
    Когато погледна в огледалото видя ли себе си ? Ако си се видял,то е на женидба за неомъжените Щом силно те е стиснала за ръката - силно я мислиш.
    Старите блокове са неприятностите покрай които си минал.Качването на стълбите е просто красота В крайна сметка ще се изкачиш макар и не леко /без асансьор/,но все пак ще постигнеш високите свои мечти.
    Така ! И пак казвам - трябва часът,денят и малките подробности в сънищата за да може да се знае ,истински ли е,частично ли ще се сбъдне,само хубавото или само лошото.За сънищата месеца е от 28 дена,като започва от пълнолунието.
    Още веднъж - Благодаря!
    Не влизам често тук.Да се ровиш в живота на хората ,не ме радва.Понякога сънувате неща,които не мога да ви кажа.Това влияе и на моето настроение
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.14 06:49#8АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Два съня за тълкуванеЗдравей!
    Как да го разгадая частично?
    Някой ви е дал хляб ? Кой?
    Ако този човек е мъртъв - не е хубаво.Ако е жив е хубаво.Не е хубаво месото от горе на хляба.По принцип месото на сън във всичките си производни е яд.Добре е,че не си го взел.
    Пазара е приказки.
    Според мен - някой ще иска да те ядоса с приказки и няма да им се вържеш По простата причина,че не си взел хляба със салама
    Как да ви тълкувам,като е частично?Ако някой се срамува,страхува,притеснява от сънят си,пишете на съобщение -НО подробно.Ден,нощ,тъмно,светло,топло,студено и т.н.Понякога в сънищата важат не големите картини а малка част от него.Един цвят на дреха например изменя цялата картина.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.14 07:35#9snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Два съня за тълкуванеБлагодарим,благодарим...Бях ти поствал в скайп,но не влизаш...Извинявай че те занимавам пак с глупости...))))

    П.С.
    Аз да си призная,бях писал в един британски форум и даже си дадох наистина обяснение на сънищата и сега малко ми се разбиха представите :Д:Д:Д:Д
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest