Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Да напишем нашата история

Да напишем нашата история

  • 17.02.14 10:20#1TeodorraTeodorraНовакРегистрация: 08.08.12Град: ПловдивОтговори: 4Да напишем нашата историяАз да попитам: гълъбите имат ли душа? А вие напишете коментар това, което ви е на сърце : излейте чувствата си, споделете какво ви се случи днес, опишете мечтите си (и чак след това прочете какво са написали другите) . Нека се получи една златна история
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.14 06:58#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Да напишем нашата историяНе знам какво имат, но най-редовно ми цапат перваза на прозореца.Ужасно мръсни
    животинки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.14 08:19#3Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Да напишем нашата историяЕто какво ще напиша, малко и смешно и забавно, случи ми се миналото лято, свързано е със сайта тук също
    Гледах първия си, и надявам се последния страшен филм, сама, за духове, през деня - Whaley Hounted house - Къщата на Уали - май така се казваше.
    Та мнооого се наплаших, през деня беше яко, качих си адреналина, ама не ми излизаше от ума и 3,4 месеца бях в панически Страх, и за капак и в сайта тука четох доста страшнички истории, духове, Дами пики,Мерита и т.н. (истини или не),но ми беше много интересно и любопитно, и се наслага всичко това върху крехката ми душа и психика,и само страх, ама як страх, даже през деня ме беше страх.От самотата, от странни неща..(то от самотата всеки би трябвало да го е страх).
    Във филма се появяваше една жена на огледалото, ама призрак, и от тогава насам до ден днешен вечер си покривам огледалото и ТВ.Не искам никакви отразяващи неща за да не видя нещо такова. Прес деня ме бе страх да се качвам в стаята си на горния етаж сама.Все още си спя на запалена лампа до към 5ч сутринта, после преминавам на нощната.Бях оставяла даже леко открехната вратата ми към стаята на нашите, но макар със запалена лампа, все си мислих че над мен, зад мен, до краката ми, ОКОЛО МЕН има странни демони същества...
    Но сега като се замисля съм била много наивна и глупава вече съм ок на 90%.Баба ми ля восък и оздравях, ама колко страшни набръчкани неща имаше на восъка, много съм била наплашена (който е гледал ще знае).
    Та мисълта ми е, че ВСИЧКО Е НА ПСИХИЧНА ОСНОВА.Ако не бях гледала тоя филм и не бях чела толкова много страшни фантасмагории тук, нямаше да се стигне до тук защото преди това си спах даже на угасена лампа.За капак живея до гробището,и досега да чукна на дърво нищо странно не съм виждала.
    Та, читатели, не влагайте много емоции, вяра на тези неща тук и където и да е (в смисъл страшни), не гледайте много страшни филми, всичко е от ПСИХИКАТА.Каквото си мислиш, фантазираш имаш чувството че става.БЪДЕТЕ СПОКОЙНИ,каквото си надробим такова ще сърбаме
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.03.14 08:25#4Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Да напишем нашата историяи вече избягвам да чета тукашните страшни историйки
    а за гълъбите, защо не, само хората ли имаме душа?Всяко животинче душа носи)
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest