Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Багети истина ли са? Какво знаете за тях?

Багети истина ли са? Какво знаете за тях?

  • 11.02.14 07:41#1Discoveery_ChannelDiscoveery_ChannelНовакРегистрация: 17.02.13Град: -Отговори: 2Багети истина ли са? Какво знаете за тях?Здравейте,избрах този сайт,защото е по-изгоден някой да ми обясни накратко какво може да се направи с багетите,чел съм че с тях можеш да измериш енергията на човека,да уловиш къде има паранормални места (духове) когато се насочат към определен обект започват да се въртят бързо или бавно зависи от обекта към който багетите са насочени без човешка намеса,чел съм че с тях може да се комуникира когато човек задава въпроси те се въртят нагоре и надолу,а когато иска да намери даден обект или да види къде има отрицателна енергия се въртят в кръг,това са някакви метални пръчки които имат някаква сила ли в тях незнам,а някои твърдят че това си е чист окултистки сатанински трик,моля ви кажете ми вие какво мислите за тях,багети могат да се направят и от сламки като се прегъне предната част на сламката,но оригиналните са си истинските,моля ви ако знаете нещо за тях кажете ми,искам и мнения от хора които са работели с тях.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.02.14 08:28#2ДилиянаДилиянаНовакРегистрация: 13.02.14Град: ХисаряОтговори: 2от: Багети истина ли са? Какво знаете за тях?Нямам много голям опит с багетите, но знам , виждала съм как работят с тях да търсят подпочвена вода. Това са медни пръчки, които се слагат във куха тъба с дъно, и търсителя държи тръбата. Използва се мед, защото е много добър проводник на енергия, било то био, било то електрическа. Та тези багети всъщност са проводник на твоята собствена енергия към земната енергия. И аз пробвах да ги държа, малко се повъртяха, и като им казах: търси вода , те започнаха да се въртят наляво-надясно, и точно пред помпата за вода се кръстосаха. Ако твоята собствена енергия е доста силна, те може да се повъртят като обезумели отначало.
    Не съм чувала за лечение със тях, единствено за търсене на неща под земята.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest