Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Гора, бял лъв и бял тигър

Гора, бял лъв и бял тигър

  • 10.02.14 02:46#1ИвайлоИвайлоНовакРегистрация: 10.02.14Град: -Отговори: -Гора, бял лъв и бял тигърЗдравейте В снощния си сън бяхме заедно с приятелката ми, държахме се за ръце и бяхме в малко гъста, широколистна гора и имаше малък наклон. Вървяхме и стигнахме 2 пътеки тръгнахме по лявата и видяхме бял лъв, който ядеше нещо. Тихо се върнахме и тръгнахме по другата пътека стигнахме до някъде и имаше скала, която беше на малко по-високо и на нея спеше бял тигър. Вървяхме тихо, но тигъра се събуди, изръмжа и тръгна към нас и сега си спомних, че приятелката ми се превърна в бял тигър и отиде при него..Търсих, но не намерих материал с бял и тигър, и лъв, ако някой може да го разтълкува ще съм му много благодарен!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.02.14 06:04#2АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Гора, бял лъв и бял тигърПусни приятелката си! Тя не е за тебе .Любовта ви е загубена в гората на живота.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.02.14 01:48#3ИнкааИнкааНовакРегистрация: 26.07.12Град: -Отговори: 1от: Гора, бял лъв и бял тигърДевина :Пусни приятелката си! Тя не е за тебе .Любовта ви е загубена в гората на живота.

    Ако обичаш да не даваш акъл на хора,които не познаваш. Благодаря за отделеното внимание
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.14 01:57#4АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Гора, бял лъв и бял тигърНе давам съвети,не съм екстрасенс ! Тълкувам сън,така както аз знам Ако не Ви харесва,каква е моята вина ? Не съм го сънувала аз Щом не Ви харесва моето мнение,чакайте друго,което ще Ви хареса или не пишете сънищата си във форума.Така никой няма да ги знае ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.14 08:07#5Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Гора, бял лъв и бял тигърздравей, не знам как се тълкува, но за цветовете съм чувала, че бялото е беля, а зеленото - ядове...само ти ще кажеш дали тези дни след съня ти си ги имал/ималаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest