Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»Зловещ мъжки глас и Кървава Мери

Зловещ мъжки глас и Кървава Мери

  • 07.02.14 05:36#1лилилилиллииииииииииилилилилилиллииииииииииилиНовакРегистрация: 20.05.13Град: ЦеровоОтговори: 9Зловещ мъжки глас и Кървава МериМалко след полунощ, Мери чула, че телефона звъни. Тя живеела сама, защото родителите й работели в Италия. Нямало кой друг да вдигне телефона, затова тя отишла. Чула зловещ, мъжки глас на телефона: Кървава Мери, аз съм убиец и ще те убия!-Мери си помислила, че на телефона са приятелите й, които се шегуват с нея. Решила да не обръща внимание на зловещите обаждания. Така около месец всяка нощ телефонът звънял и гласът заплашвал Мери. Тя много се уплашила и един ден казала на приятелите си: Моля ви, престанете с тези обаждания, вече не е смешно!- а те й отговорили: Но ние не сме ти се обаждали. Не сме ние, наистина!- Мери се уплашила ужасно много и отишла в апартамента си. Заключила се и затворила прозорците. Приятелите й се притеснили много за нея и решили да я изненадат. Отишли до тях. Видели, че вратата е отворена и влезли в апартамента. Нямало никой. Влезли в стаята на Мери. Мери лежала разсечена на 2 и цялата в кръв на пода. Вие сте наред с страшна история
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.14 05:08#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Зловещ мъжки глас и Кървава МериТе се стъписали и не знаели какво да предприемат.Ту се навеждали над нея,ту се поглеждали един друг.Докато на стълбите не се чуло тропане на обувки.Все още стреснати от шока те с надежда погледнали към вратата, а там стояла Мери и им се смеела.
    -Ами това какво е?!?- зачудили се те.
    Това е била новата кукла на Мери за постановката,която подготвяли за училищното тържество.
    @mihala :love:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.14 08:50#3лилилилиллииииииииииилилилилилиллииииииииииилиНовакРегистрация: 20.05.13Град: ЦеровоОтговори: 9от: Зловещ мъжки глас и Кървава Мериsuper si ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.14 09:09#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Зловещ мъжки глас и Кървава МериА сега трябва да им се скрои друг номер.Ти си на ред. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.14 04:32#5лилилилиллииииииииииилилилилилиллииииииииииилиНовакРегистрация: 20.05.13Град: ЦеровоОтговори: 9от: Зловещ мъжки глас и Кървава МериВсички се успокоили и дори се засмяли.Но това не било за дълго.В вратата се забил нож.Потекла кръв.Всичи се изплашили и се скрили.Слушали как Мери плачела и викала за помощ.Когато писъците спряли,те излезли и видяли един мъж и го попитали къде е мери.А тя изкочила отвън и извикала:
    - Страхливци!
    и те разбрали,че били изиграни отново.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.14 04:43#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Зловещ мъжки глас и Кървава МериПрез това време мъжът бил плътно зад Мери с допрян до нея нож.Мислите на момичето били само как да помогне на приятелите си да избягат.Те не подозирали нищо и когато започнали да се отпускат... Някой ивикал.Котката на съседите прескочила прозореца и със нокти се вкопчила в мъжа.Неочаквайки това нападение, той изпуснал ножа и всички го видяли...Ти продължи :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.14 04:49#7лилилилиллииииииииииилилилилилиллииииииииииилиНовакРегистрация: 20.05.13Град: ЦеровоОтговори: 9от: Зловещ мъжки глас и Кървава МериНоктите се впили в кожата на мъжа.Видял се скелета и мъжа избягал навън.котката го гонела из целия център.всички се успокоили и можели да си отдъхнат.започнали да се смеят и се разбрали тази вечер да преспят у Мери.Приготвили се,наяли се и легнали,без да подозират,че тази нощ щяла да бъде най - ужасната вечер в живота им...ти си наред  ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.14 04:54#8antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Зловещ мъжки глас и Кървава МериБраво.Май ще излезе роман. А това е края на първа част.Сега трябва да започне новото преживяване. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.14 05:04#9лилилилиллииииииииииилилилилилиллииииииииииилиНовакРегистрация: 20.05.13Град: ЦеровоОтговори: 9от: Зловещ мъжки глас и Кървава Меринова тема с нова история.много добре пишеш и частите си пасват .ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.14 09:59#10БетинаБетинаНовакРегистрация: 19.02.14Град: ВарнаОтговори: 19от: Зловещ мъжки глас и Кървава Меримоля не се сърдете...ако не искате повече да пиша кажете ми но ако може само да ви кажа как си го представям аз ....
    те си легнали но когато мери изгасила се чуло зловещо стенание от долният етаж решили да проверят мери вървяла най-отпред точно когато стигнали ъгълът на коридора видели черна сянка и мери била дръпната за кракът от нещо .. нещо невидимо те се изплашили и когато шумът утихнал те се показали иззад ъгълът и видели мери...тя била мъртва цялата в кръв с обезобразено тяло и лице даже имало нокът във вратът и ... голям нокът с червен лак отгоре ... на пода с нейната кръв пишело " аз съм Дама Пика заради мери майка ни ме уби заради тога че мери счупи огледалото за това сега съм заточена в огледалото сега мери е при мен и плаща грешката си! "
    от тогава когато застанеш пред огледалото на запалени свещи и кажеш 13 пъти "кървавата мери появи се !" ще видиш духът на младо момиче търсещо мъст заради нелепата си смърт това е духът на мери !
    надявам се поне мъничко да ви е харесало
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.14 01:10#11лилилилиллииииииииииилилилилилиллииииииииииилиНовакРегистрация: 20.05.13Град: ЦеровоОтговори: 9от: Зловещ мъжки глас и Кървава МериДобър край! Свършихме романа! :ДД ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.14 04:17#12antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Зловещ мъжки глас и Кървава МериНо Мери не е била свършила с изненадите.В ръката й имало прашец,направен от знахарката в циганската махала. Тя незабелязано за другите, я раздвижила и от течението,той полетял на воля. Всички присъстващи,полегнали уморени. Тишина и спокойствие зацарили докато... ОтговорОтговор с цитат
  • 01.07.14 03:35#13лилилилиллииииииииииилилилилилиллииииииииииилиНовакРегистрация: 20.05.13Град: ЦеровоОтговори: 9от: Зловещ мъжки глас и Кървава МериДокато всички заспали. Оказало се че Мери била зла вещица. Тя излязла бавно от стаята и заключила всички. Никой нямало да се измъкне. След това Мери излязла с зловеща усмивка навън. Когато всички се събудили и се ужасили, защото видели :yawn: ...... Вие сте наред ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.14 04:23#14ДесиславаДесиславаНовакРегистрация: 14.07.14Град: -Отговори: 8от: Зловещ мъжки глас и Кървава МериВидели как някак си котката която захапала онзи мъж по врата била също във стаята и се хранела със трупа. Тя зловещо изписукала:
    - ДАЙТЕ МЛЯКО ИНАЧЕ ЩЕ КИЛЛНА И ВАС !!!
    Те проверили хладилника а там нямало мляко.... вие сте
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest