Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Има ли смисъл да мислиш някой за луд

Има ли смисъл да мислиш някой за луд

  • 04.02.14 01:15#1МирославаМирославаНовакРегистрация: 02.02.14Град: БургасОтговори: 16Има ли смисъл да мислиш някой за лудИма ли смисъл в това да се съмняваш в нечия дума ?
    Има ли смисъл да насилваш някого да направи нещо, без неговото съгласие?
    Има ли смисъл да мислиш някой за луд, само защото не разбираш логиката в действията му ?
    Има ли смисъл да си сам, когато има хора, които искат присъствието ти ?
    Има ли смисъл в живота ако си изгубил посоката си ?
    Въпроси, търсещи отговор несъществуващ.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.02.14 05:19#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли смисъл да мислиш някой за луд
    Въпроси, търсещи отговор несъществуващ.- Всички имат отговори и ги написах.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.14 09:18#3МирославаМирославаНовакРегистрация: 02.02.14Град: БургасОтговори: 16от: Има ли смисъл да мислиш някой за лудТака, нека ти кажа нещо, това, което пиша е напълно моя работа, не можеш да ми кажеш да си оправям живота, да не съм такъв песимист, когато не ме познаваш.Следващото нещо, като не ти харесва какво пиша, не коментирай, наистина е изключително дразнещо, всяко нещо да бъде коментирано от теб, разбрах не ти харесва как пиша, искаш нещо по-розово, не съм единствената, която пише, чети друго. На 14 години съм, нали не мислиш сериозно, че съм някакъв депресиран сектант, който не е видял нищо положително от живота.
    Ако и ти си писала някога или още пишеш, знаеш,че когато ти дойде музата не подбираш, пишеш каквото идва и после редактираш, качвам тук, за да видят как мисля аз , повтарям не ти харесва не коментирай, и това последното, което написа беше изключително смехотворно на "Въпросът", не сериозно по-глупав коментар не бях чела.
    Както у да е дано съм била ясна, лека вечер.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.14 02:47#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Има ли смисъл да мислиш някой за лудДа не си индиго,че гледаш с очите на стара баба,която нищо друго освен метлата на баба яга, не е виждала.Успех в писането, но то е за красота и благодат, а не за депресиране на читателя.



    СПРИ ДА КОМЕНТИРАШ ! :evil: Изпратено на лични моите съобщения!!!08.02.2014г.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest