Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Готова съм да помогна на всеки

Готова съм да помогна на всеки

  • 03.02.14 04:00#1СветославСветославНовакРегистрация: 15.06.13Град: ПравецОтговори: 4Готова съм да помогна на всеки Здравейте, и преди съм писал подобна тема, но тази е за хората, които не се ровят много и за новите хора с проблеми. Тази тема е за помощ, аз смятам че мога да ви помогна, нищо не ви пречи да опитате, но ако не ми вярвате, това е ваше решение.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.14 05:05#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Готова съм да помогна на всеки И с какво можеш да помогнеш?Можеш ли да помогнеш без да знаеш проблема? ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.14 04:00#3СветославСветославНовакРегистрация: 15.06.13Град: ПравецОтговори: 4от: Готова съм да помогна на всеки Мога да помогна като кажа какво да се направи при даден проблем,но трябва да знам проблема.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.14 04:39#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Готова съм да помогна на всеки Благодаря ти за желанието,но проблема ми, изглежда, трябва сама да го оправям.На колко си години?Мога да ти кажа един случай с мен и може малко да ти помогне. Имаше време
    когато щом застанех да чакам на опашка, превозно средство или където има много хора към мен се приближаваше човек,предимно жени, и започваха да споделят живота си и проблемите си. Вече много често ставаше това и аз ,понеже съм вярваща, казах Господи
    малко ли са ми моите грижи,че и на другите хора да ги слушам.Тогава спряха както започнаха.Една баба ми каза, че Бог чрез мен е слушал хората,които не са го търсели.Ако искаш да помагаш не си търси сама.Така може да попаднеш и на фалшиви нуждаещи или по-точно енергийни вампири.Поискай Бог да ти предоставя хората.Бог понякога забавя, но никога не забравя.Успех ти желая.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.02.14 01:57#5МегиМегиНовакРегистрация: 03.10.11Град: ТърговищеОтговори: 11от: Готова съм да помогна на всеки И аз съм така. Често срещам хора, оплакващи се. И се опитвам да им помогна, с каквото мога. За мен не е проблем да изслушвам проблемите им. Това е още от детските ми години. Когато бях на 11 исках да стана психоложка. След това сменях желанието ми на професия, накрая се колебаех между 3 и осъзнах, че трябва да превърна хобито ми
    (да разрешавам човешките проблеми) в професия. И професията социална психоложка мисля, че идеално пасва за мен. Надявам се, че това ще е бъдещата ми кариера, която наистина ще ми доставя удоволствие. ^_^
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.14 08:51#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Готова съм да помогна на всеки Благодаря ти и Бог да ти помага.Винаги можеш да ми пишеш на лични.Успех. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.14 10:25#7МегиМегиНовакРегистрация: 03.10.11Град: ТърговищеОтговори: 11от: Готова съм да помогна на всеки Благодаря. И на теб. ^_^ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.14 11:29#8БетинаБетинаНовакРегистрация: 19.02.14Град: ВарнаОтговори: 19от: Готова съм да помогна на всеки ами това е много хубаво че искаш да помагаш
    аз ти вярвам защото самата аз съм индиго и много съм помагала а и имаш ли някаква дарба моля те кажи ми защото индиготата имаме
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest