Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Ти усещаш ли го?

Ти усещаш ли го?

  • 02.02.14 11:24#1МирославаМирославаНовакРегистрация: 02.02.14Град: БургасОтговори: 16Ти усещаш ли го?Дори не знам как се чувствам. Не съм тъжна, не съм и щастлива, но има нещо, което ми липсва, хм да май си ти..
    Знаеш ли какво точно ми липсва?
    О, не мисли, че ще чуеш някакви мили неща, нито пък ще чуеш нещо, което не знаеш..

    С теб се чувствам просто, просто добре .. Мога да се лигавя, даже супер много, мога да те псувам, да съм
    сериозна, без значение от настроението ми , ти пак си до мен, само ме гледаш и ми се усмихваш, да, това
    ми липсва..
    Когато си мисля какво можеше да бъде, ако не ме беше толкова страх да се отпусна тогава,
    какво можеше да бъде сега, просто съжалявам, трябваше ми само още малко, хм както и да е, не мога да го променя, но знаеш ли какво ?

    Моментите, които имахме, наистина няма да мога да забравя, а дори да можеш, не искам..
    Хората около мен си мислят: "тя само се вживява, нали пак ще се видят." така ли си мислите ?
    Само, че следващият път когато го видя, всичко ще е различно,няма да я има онази искра, ще бъде останала
    някъде там , между километрите...
    Да, още ще го искам, предполагам и той мен, но чувствата ще си останат просто чувства, защото
    няма да знам какво е правил, докато аз съм си мислила за него...

    Мога да продължа да пиша за него и това как ме кара да се чувствам, но няма смисъл, защото си остават
    просто много думи написани на лист ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.14 12:31#2sibelsibelНовакРегистрация: 29.11.13Град: Бяла СлатинаОтговори: 10от: Ти усещаш ли го?аз нямам въображение не мога да си представям даже не мога да сънувам...ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.14 07:17#3МирославаМирославаНовакРегистрация: 02.02.14Град: БургасОтговори: 16от: Ти усещаш ли го?Въображението, го създаваш ти, сънищата отразяват живота ти ..
    Бих казала, че самотата доста бързо отключва и двете.
    От една страна, за да ти покаже какъв живот наистина копнееш да живееш, а от друга, за да ти даде това, което ти липсва.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest