Май мога

  • 02.02.14 11:23#1МирославаМирославаНовакРегистрация: 02.02.14Град: БургасОтговори: 16Май могаИ точно тогава, когато луната изгря усетих, как се променям.
    Всичко пред мен причерня, тялото ми се парализира, силата рязко ме напусна,
    Нощта поглъщаше душата ми, мрак, в това се превръщах..
    После за миг, всичко спря, болката изчезна, силата отново ме изпълни, но знаех, че не съм същия човек,
    душата ми, изпълнена с тъмнина, ме превръщаше в чудовище..
    Усещах демона в себе си, усещах как се опитваше да излезе, да погуби всичко, което обичах, и на което
    държах. Болката беше ужасяваща, сякаш всяка част от тялото бе изтръгвана, после връщана на мястото си
    и отново откъсвана, демона беше по-силен от същността ми..
    Но бях сама, за миг покажех ли, че ме е страх, то щеше да ме погълне, нямах друг избор освен да се боря,
    за това, което обичам, в този миг показвайки на себе си , които са нещата на които държа истински, душата
    ми сякаш възкръсна, като лъч светлина минаващ през тъмнината, озари тялото ми, тогава всичко приключи ..
    Мракът сковал сърцето ми, и забранил му да изпитва любов си беше отишъл, но още усещах останалите
    парченца тъмнина в душата си ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.14 12:36#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Май могаПоздравления, имаш дарба и пиши. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.14 07:19#3МирославаМирославаНовакРегистрация: 02.02.14Град: БургасОтговори: 16от: Май могаБлагодаря.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest