Аз ли полудявам или какво

  • 14.01.14 02:14#1Dark AngelDark AngelНовакРегистрация: 11.07.12Град: Стара ЗагораОтговори: -Аз ли полудявам или каквоКато сопдеих с семейството си ме сметнаха за луда че съм си въозбразила и прочие но съм сигурна в това което видях случвал оми се да бъркам но не винаги е това и в това няма начин да е от тези случай.Случаята е следния късно вечерта гледам си телевизията и решавам да спра телевизията за да се опита да заспя хубаво гася го и лягам на дивана не знам защо но се обърнах нещо и видях нещо много странон на стената до което е разположено дивана ми.Не знам как да го опиша толкова нереално е просто някаква сянка ама доста черна беше но така да го нарека представяваше рамка като от картина а вътре в таи рамка имаше човешка голяма глаа щия и раменете може би не си спомням и непрекъснато се оголемяваше главата и ту наляво ту надясно се обръщаше ту пък напред се втренчваще изкарах си акъла и знам че не съм сънувала нито пък си припознала нито че е отразание или нещо такова дургите ме сметнаха за луда но знам какво видях .Ужасно се уплаших и пуснах телевизора да има някаква светлина и повече не го спрях и това нещо не се появи?Какво за бога се случи надявам се да не ме сметнете за луда или да ми се смеете ужасно направо се ужасих токава2Преди докато съм спяла или съм си мъчела да заспя или лежала съм в ужите ми е кънтяло ужасен звук съм чувала нали знаете ,като се изгуби някоя картина и издава някакъв звук но на доста висока ниво толкова поглушително че имах чувствто че тъпанчета ми ще се пукнат или че се забива в мозъка ми.И дурги случаи ми прави впечетление като-помалка ка ксенките се променят на тавана някакси без осветлението да се променя или някой нещо да прави да върви самичка съм седнала сега не ми се случва но това с главата и рамката наскоро се случи и някакси все ми се пречува нещо от време на време странон е.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.14 03:46#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Аз ли полудявам или каквоЕдна препоръка.Като напишеш нещо си го прочети и ако успееш значи е добро. Това ако не се чете да знаеш ,че подценяваш четящия или го надценяваш, защото нищо не ти се разбира по нормалния ред на четене. Който чете да има предвид,че трябва да прочита максимум две срички и по интуиция да разбира съдържанието.Ако преценявам по начина на написване, по най-бърз начин отиди на психиатър. :evil: ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.14 03:45#3lubovlubovНовакРегистрация: 10.01.14Град: -Отговори: 3от: Аз ли полудявам или каквоСкъпа моя, не откачаш, а виждаш същества от други измерения,които са действителни, сега Земята преминава през квантов преход, тоест израстване на човешкото съзнание и навлизаме в нови измерения, където ще срещаме и същества на светлината, добронамерени и обичащи ни и такива, които са на тъмнината, които не ни мислят доброто, за това се помоли на Бог да е с теб, благодари му всеки ден и го моли да те пази, както и помоли и твоя ангел пазител. Също така може да усетиш и че те обсебва, ако е злонамерено, че все едно в теб има някой друг също, за това се моли и ЗАЯВИ, дали гласно или мислено, защото те могат да четат мислите съществата от другите измерения, дали поемаш по пътя на светлината или на тъмнината, но не се страхувай да направиш избор, вярвай в доброто и се моли с вяра, знай че не си сама и аз преминах през това, което ти писах, ще ти дам сайт на който можеш да прочетеш какво става в момента и не откачаш бъди сигурна. сайта е самосъзнание.ком, но ком е на латиница. Желая ти успех и ти изпращам, много, много любов!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.14 11:54#4MollyMollyНовакРегистрация: 01.01.14Град: СливницаОтговори: 2от: Аз ли полудявам или каквоПочти нищо не разбрах!Момиче, научи си да пишеш за да може хората да те разбират по-лесно! ОтговорОтговор с цитат
  • 19.01.14 07:38#5vanessavanessaНовакРегистрация: 17.11.13Град: -Отговори: 8от: Аз ли полудявам или какво[b]Аз успях да разбера, като го прочитах по максимум 2 пъти.
    Това, което ти се е случило най-вероятно е било, защото си гледала телевизия и в момента в който загасиш и стане тъмно, сенки и фигури все още се появят пред очите ти но това бързо отминава. За това на теб ти се е сторило като сянка на стената. Пробвай да гледаш някаква картинка или нещо подобно за около минута, 2 и си отвърни погледа на някъде и ще видиш, че ти се привижда подобие на картината.
    После с пищенето в ушите. На мен ми се случва много често. Имам и шум и леко пищене понякога. Понякога е по-силно понякога по-слабо. Нормално е да чуваш шум, но когато е по-силен, тогава говорим за някакво възпаление.
    Въображението на човек е огромно и силно. Страхът също. Опитай се максимално да релаксираш и избягвай всякакви лоши мисли. И най-малкото нещо води до паника и стрес, и въображението става неконтролируемо.[/b]
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.03.14 05:47#6Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: Аз ли полудявам или каквонаистина може да е от телевизпра щом каза като в Рамка нали ТВ е или правоъгълен или квадратен и зрението ти е свикнало да гледаш ТВ и като го загасиш това още ти остава и затова такаОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.14 06:41#7ЙониславЙониславНовакРегистрация: 28.12.14Град: ВарнаОтговори: 10от: Аз ли полудявам или каквоНаистина ли идват ангелите края на демоните.Наистина ли идва денят на страшния съд? Аз на 27.12.2014 видях дявола но не беше около мен а някъде по светъ не изглеждаше като животно но направо си беше.Какво да правя да отида ли при свещеник?Всяка ве4ер преди да си легна 4ета молитва.Ако може6 дами каже6 нещо което щемие от полза? ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest