Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Кошмар със сълзи в очите

Кошмар със сълзи в очите

  • 07.01.14 05:19#1ЖениЖениНовакРегистрация: 07.01.14Град: -Отговори: -Кошмар със сълзи в очитеСънувах, че свекърва ми замина за друг град за няколко дена (което стана и в действителност днес, за да отиде на гроба на скоропочиналия й съпруг). Обадиха ни се и ни казаха, че тя е починала. Много плаках в съня. Свързах се с видеоразговор с майка ми (живея в чужбина и на скайп се виждаме и слушаме), за да й кажа какво е станало, когато ми отговори на обаждането, видях доста роднини. Бяха седнали около маса и празнуваха Св. Николай. Опитах се да й кажа, но не успях, тя само каза "Защо не си поканила гости за празника?" (а ние никога у дома не сме празнували Св. Николай, никой в къщата няма с такова име, което да почита празника). Аз й отговорих "Искаш ли да ти кажа защо? Случи се нещо ужасно!" и тя ми каза "Не искам да знам". Много от съня не помня, това беше последното преди да се събудя със сълзи на очите, току що.
    Притеснявам се за това, което сънувах, понякога сънищата ми са болезнено реални. Моля някой ако може да ми го разтълкува, опитах се от съновника дума по дума, но не успях.
    Ще използвам шанса си да споделя още един сън. Преди няколко вечери, тъкмо заспивах, в такова положение ни будна, ни заспала (в просъница) видях над себе си един човек като дух с къдрава коса къса, остри черти на лицето, усмихнат, непознат, беше над кушетката, над сина ми, завиваше го и преминаваше над нашето легло. Усмихна се, като "всичко е наред, няма да ви нараня"...Преди няколко месеца също така в просъница, на обяд легнахме със сина ми, задрямала съм и видях черна мантия над мене, вдигна ръка за да ме удари, но от страх се обърнах към сина ми и го прегърнах...

    Винаги сънищата ми са такива, неприятни, понякога ужасни, но много реални...събуждам се и се питам дали това беше сън или реалност...
    Благодаря за вниманието!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.14 07:58#2A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Кошмар със сълзи в очитеУважаема госпожо, съжалявам, че късно прочетох вашето описание на съня ви и повтарящите се сънища. Моля ви да се успокоите, защото нищо лошо с никого няма да се случи. Но тревогата във вашите сънища именно за нещо лошо (сънищата още не са станали кошмари, но градират в тази посока от тревога към паника и ужас)- това означава, че на физиологично равнище във вашия организъм има някакъв дисбаланс, например недостиг на хормони, за което най-често прекият виновник е щитовидната жлеза и трябва да сте сигурни, че сте здрави, с други думи, ако не сте ходили на лекар, да отидете и добре да се изследвате. Ако искате, наблюдавайте дали появата на такива сънища като периодичност може да се свърже с фазите на женските състояния. Ако има съвпадения, тогава причината е там и в тази област е добре да имате солидно лекарско мнение. Една друга причина понякога се подценява, това е начинът на хранене, всякакви ограничителни диети или излишества също са в състояние да "населят" сънищата ни с тревоги и отблъскващи видения. Лично аз почитам дълбоко свети Николай Мирликийски и се дразня, когато претендиращи за принадлежност към числото на интелигентните го наричат "Мераклийски" (само споделям с вас възмущението си от други хора), но този благ светец, предполагам, дори не знае, че се е появил в съня ви, за да му придаде свръхестественост. Спокойно! Вижте нивата на хормоните, на захарта, погрижете се за тялото, за да ви слуша душата (опитах се да перифразирам поговорката).
    Ваш А.Ф.Ф.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.14 08:18#3A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Кошмар със сълзи в очитеИзвинете, забравих да добавя още една причина - ако вземате някакви медикаменти, лошите сънища са част от страничните им ефекти, но фармацевтичните компании го премълчават.
    А.Ф.Ф.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 11:54#4lubovlubovНовакРегистрация: 10.01.14Град: -Отговори: 3от: Кошмар със сълзи в очитеЗдравейте, това което ви се случва е истина, сега човечеството навлиза в нов преход така наречения квантов преход, и ще има крайна дуалността на планетата Земя, всеки човек трябва да вземе решение по кой път да продължи по пътя на Светлината, Любовта и добротата или по пътя на тъмнината, за това сте била посетена и от добронамерени, и тъмни личности, които са от други измерения, но само сърцето ще ви покаже правилния път, не се страхувайте вярвайте в Бог и поискайте и дайте прошка на всички и на себе си, бъдете изпълнени с позитивни мисли и вярвайте в доброто, изпращам ви много, много любов!!! :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.14 08:36#5antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Кошмар със сълзи в очитеЗдравейте, появата на Свети Николай не е случайна.На този ден ще се случат неща, които ще променят живота ви. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest