Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах думата Шамбала

Сънувах думата Шамбала

  • 07.01.14 12:54#1НиколайНиколайНовакРегистрация: 07.01.14Град: ПловдивОтговори: 2Сънувах думата ШамбалаПърво здравейте.

    Значи санувах думата ШАМБАЛА да ми се повтаря в съня си,ама само тази дума чувах,и не мога да намеря нищо за моят сън.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.14 05:24#2AlexanderAlexanderНовакРегистрация: 01.03.13Град: Нови пазарОтговори: 3от: Сънувах думата ШамбалаЗнаеш ли?Гледах едно аниме на скоро (Железният Алхимик) там имаше друго измерение (или паралелна вселена) която се казваше ШамбалаОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.14 05:27#3AlexanderAlexanderНовакРегистрация: 01.03.13Град: Нови пазарОтговори: 3от: Сънувах думата ШамбалаИ моля ти се смени си профилната снимка!Това е пентаграм - сатанински символ с който се викат демони от Ада, а едва ли искаш да си имаш работа с демони!Или просто внимавай какво казваш пред пентаграма :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.14 11:42#4inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Сънувах думата Шамбалакато начало махни сатанинската символика покрай тебе....ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.14 08:49#5A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Сънувах думата ШамбалаЗа много години! "ШАМБАЛА" това е погрешно произнесената от вашето подсъзнание в съня ви дума "ШАМПАНСКО" от новогодишната нощ. Първо, защото озвучаването на беззвучните съгласни - в случая "П" се озвучава в "Б" - е подчинено на принципа за преувеличаване, на който принцип работи самото подсъзнание, конструирайки видения, наситени било с цветове, било с чудовища, било със звуци (много рядко), тоест това не е само фонетичен феномен и диалектна особеност. И второ - защото сигурно здравата сте купонясвали. Всъщност това трябва да е трето. Второто е, че ШАМБАНСКО е вече погрешна дума за подсъзнанието (другият принцип, на който то работи, е спазването на табутата, наложени от съзнанието - "Не греши!", "Не допускай грешки!", "Внимавай да не сгрешиш!" - давам примери за табута или забрани. Така подсъзнанието е принудено да "коригира" грешната дума ШАМБАНСКО с най-близко звучащата правилна дума - ШАМБАЛА, която вие сте чули някъде, най-малкото ако сте гледали филми на Нешънъл Джиографик, ако вече не сте имали предварителна информация.
    Написах го сложно защо сте сънували точно тази дума, но ако догодина сънувате, че ядете ШАМ-фъстък в БАНСКО, сами ще си изтълкувате съня.
    Аз харесвам пентаграмите или по-точно хората, които ги използват. Това показва, че са силни личности и са победили страховете на Ада и сатанинските изкушения и са в състояние да извисят интелекта си.
    Успех!
    А.Ф.Ф.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.14 03:42#6НиколайНиколайНовакРегистрация: 07.01.14Град: ПловдивОтговори: 2от: Сънувах думата ШамбалаЗдравейте,извинявам се за отсъствието ми,но чух точно тази дума ШАМБАЛА,която никъде не бях чувал нито срещал.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.14 02:53#7antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сънувах думата ШамбалаНе може да ти се вярва с този пентаграм.Сигурно знаеш,че те са в основата на лицемерие и лъжа.Та що се отнася до тази дума, тя е изкушение.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.14 05:12#8НиколайНиколайНовакРегистрация: 07.01.14Град: ПловдивОтговори: 2от: Сънувах думата ШамбалаПентаграма си го взех преди няколко дена,а този съм е от доста време,просто не се бях сетил да пиша тука,защото мислех че е нещо незначително,но след като прочетох какво пише из интернет за ШАМБАЛА,ми стана много интересно,и се регистрирах в вашият сайт и форум и ви писах,защото си мисля че разбирате много повече от мен.Колкото до пентаграма,просто ми харесва външният му вид и за това го нося.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.14 06:48#9мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Сънувах думата ШамбалаЗащо ни занимаваш излишно
    напиши думата ШАМБАЛА в чичо гугал и
    започвай да четеш има доста инфо
    какво пък толкоз ако наистина те интересуваше
    до сега да си го прочел много много отдавна
    и не би достигнал изобщо до тук но както и да е
    поне ти сдъвкаха инфото без да го търсиш и ти отговориха тук
    успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.15 07:41#10M.M.НовакРегистрация: 23.06.15Град: СливенОтговори: 15от: Сънувах думата ШамбалаSash0o0 :И моля ти се смени си профилната снимка!Това е пентаграм - сатанински символ с който се викат демони от Ада, а едва ли искаш да си имаш работа с демони!Или просто внимавай какво казваш пред пентаграма :x:
    Ок.Направо се учудвам от простотията на хората. Пентаграмата била сатанински знак.Ако имаш малко мозък цъкни google и просто напиши пентаграм и виж за какво всъщност се използва.Ето ти и линк https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC
    Ако изобщо не си направиш труда да погледнеш ето ти и цитат специално за Христианството ,,Пентаграмата, според един късен западен автор, е присъстващ в християнството символ. Среща се в архитектурата на някои западни църкви и манастири. На Православното учение са чужди практики, свързани с обожествяване на небесни тела, за това пентаграмата се използва не като символ за Венера. В някои православни трактовки се разчита като Христос и четиримата евангелисти - Матей, Марк, Лука и Йоан. Сравнително рядко се използва в украса на храм."
    Първо малко се поинтересувай после пиши простотии.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest