Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Подобрих световния рекорд по дълъг скок

Подобрих световния рекорд по дълъг скок

  • 07.01.14 12:02#1antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470Подобрих световния рекорд по дълъг скокБях в девети клас в час по физическо. Учителката ни изпитваше на дълъг скок, за да оформи успеха за срока. Аз не бях от голямите спортистки пък и предпочитах
    други часове, а това учителката беше забелязала и все гледаше да ме елиминира.

    Постави един от нашите спортисти да ни наблюдава.Дойде моя ред. Затичах се и точно пред пясъчната лента каточели нещо ме вдигна и направих една голяма дъга, та
    прескочих пясъчния трап и продължих още. Бях преминала световния рекорд. Така казаха.
    Учителката не повярва и ме накара отново да го извърша. Повтори се същото. Какво
    ли беше това? Сигурно трябва да допълня,че учителката ни заплаши,че който не покрие нормата ще го остави на поправителен. Изтръпнах при мисълта,че цяло лято ще трябва да прескачам пясъчника. Дали е от това?!?... :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.14 08:55#2A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Подобрих световния рекорд по дълъг скокБоже мой, Михала, уважаема Михала, а сега в десети клас ли сте или ви елиминираха още в девети? Всъщност, вие ли сте това? Как може да разказвате така объркано!
    Без повече думи...
    А.Ф.Ф.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.14 09:20#3antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Подобрих световния рекорд по дълъг скокНе ми е ясно защо казваш боже мой. Какво те притеснява?Някакво пояснение ли искаш?!? :kiss: ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.14 10:54#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Подобрих световния рекорд по дълъг скокХа сега де... Старах се последователно и подробно да опиша случката/ не е сън,а дествителен случай/ та да стане ясно на всеки, а то... Сигурно във възприемането има
    някакво препятствие.Как да помогна???
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 11:35#5A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Подобрих световния рекорд по дълъг скокУважаема Михала, с уточнението, че това е реална случка, вече няма нужда от допълнения.
    Добре, станалото с вас е обяснимо.
    Случвало се е и се случва и на други хора.
    На мен също.
    Учудващото е, че втория път пак сте скочили (също като летене, нали, преодолели сте дори гравитацията). Обикновено "ни е дадено" да го направим един път в конкретна ситуация. Може би вторият път е резултат от запаметения от вас първи скок чрез тялото и чрез нещо, което банално и най-общо наричаме подсъзнание.
    Не е феномен.
    Аз паднах от един строеж (всъщност сграда в основен ремонт). Къртихме един калпав балкон и опората ми беше несигурна и знаех, че ще падна (към 4-5 метра), знаех и паднах. Но когато започнах да падам, аз хубаво огледах мястото, където да се приземя - между парчетии бетон, арматурни железа, тухли, дъски, какво ли не, хубаво огледах къде да се приземя - докато падах, размислих каква позиция да заема в мига на приземяване - със свити крака и веднага да се подпра с ръцете, това все докато падах, намерих най-накрая едно гладко, безопасно правоъгълниче - именно докато падах, насочих се натам, свих се или се "сгънах" и преди да падна, видях майстора да бяга към мен и на лицето му се изписваше ужас убийствено бавно, на свръхзабавен кадър, сякаш за минута мърдаше едно мускулче, така и "бягаше", дори ми се стори смешно, и ето, че паднах бавничко, гладко, плавно, е, малко и на задник, ама с краката и ръцете все пак на пет опорни точки. Без нито една драскотина и натъртване.
    ))))))))))
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 11:57#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Подобрих световния рекорд по дълъг скокНие си ги обясняваме с нашите физически възприятия, но понякога има необясними неща.Докато летях самата се зачудих на продължителността.Имаше един отрязък от летеж,преди да се приземя, в който каточели нещо ме поддържаше,като да бях в бял чист улей без други звуци-спокойствие и тишина.Чувствах се спокойна.Нямаше това
    напрежение, което изпитвах преди да полетя.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 01:14#7A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Подобрих световния рекорд по дълъг скокЕ, да, спокойствие на последната отсечка, щото вече си изкарала шестицата.
    Какво му е необяснимото?
    Че сме, примерно, някакви различни, изкопаеми от неандерталската епоха или хора от далечното бъдеще, изпреварили времето си?
    Просто свръхдоза адреналин. Здраво тяло, здрава продукция на адреналин.
    Я да ти постна един личен месидж.
    А.Ф.Ф.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 01:38#8antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Подобрих световния рекорд по дълъг скокWas ist месидж? ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 02:07#9antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Подобрих световния рекорд по дълъг скокТвоята случка ми звучи като нарочно самоубийство.Знаел си, програмирал си и напълно съзнателно си изчислил мястото където да паднеш. Не мислиш ли,че в това са замесени и други сили/ ангелски или дяволски/,които да те предпазят?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.14 03:17#10A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Подобрих световния рекорд по дълъг скокБоже мой, уважаема Михала...
    Ах....
    Да, понякога се опитвам да си програмирам... всекидневието, например, но не успявам. Иначе уикендите си ги програмирам добре. Но ти нямаш предвид това програмиране, нали. Мисля, че трябва да си поприказвате тук с един местен творец Рамщайн, той е по пре-програмирането даже.
    Чао!
    А.Ф.Ф.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.14 11:24#11antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Подобрих световния рекорд по дълъг скокНе мога да си обясна забавянето при твоя летеж.Или то пояснява това, което не искаш да кажеш- помощ...Докато при Ванга я е запратил в храстите и тя впоследствие е ослепяла към теб се е отнесъл благосклонно.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest