Медальоните

  • 02.01.14 06:06#1славенаславенаНовакРегистрация: 18.04.13Град: БургасОтговори: 4МедальонитеЗдравеите,понеже нямам муза за Вампирска кръв реших да я продължа по нататък.Сега музата ми е насочена към новата ми история.Поне 1-2 положителни коментара и я продължавам.
    ----------Герои----------
    -КЕЙТ-16 г.
    -НИНА-16 г.
    -ЛОРА-17 г.
    -МАТ-17 г.
    -НИКИ-16 г.
    ----------Начало---------
    Здравейте,аз се казвам Кейт.С моята най-добра приятелка Нина преживяхме нещо, което преди дни щеше да ни се стори налудничево.

    Най-накрая лято.Нощите стават по-дълги,моментите с тях също.Звъннах на Нина.
    -Хейй Кейт.-Сънено ми каза тя.
    -Нина,ваканция е,а ти спиш.Хайде на плажа.-Въодушевено и казах.
    -ОКК,след 2 часа пред вас.
    -Става.
    Погледнах си часовника.Показваше 9.30.Станах и закусих.Нашите ги нямаше.Отворих си гардероба.Сложих си новия морско-син бански,а върху него дънкени къси гащи и къса блуза с паднал ръкав.Напъхах слушалките,маслото и кърпата в една чанта и си погледнах часовника.Беше 10.30.Имаше още един час.Пуснах телевизора и съм заспала.
    Когато станах беше 11.40.Имах 10 пропуснати от Нина,а домуфонът щеше да се изкърти от звънене.Станах и исфучах надолу.Нина ми беше бясна,но после и мина.Разположихме се на плажа.Потопихме се във водата.Състезавах се с Нина до шамандурата.Изведнъж се задавих.Едно момче изкочи от някъде и ме спаси.Изкара ме на брега,но за жалост нямаше нужда от изкуствено дишане.
    -Благодаря-казах аз.
    -Няма защо,аз съм Мат.-Мило ми се усмихна.
    -Аз съм Ники.-Другото момче се протегна към Нина.
    Следващата част скоро....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.14 07:03#2sibelsibelНовакРегистрация: 29.11.13Град: Бяла СлатинаОтговори: 10от: Медальонитемного е хубаваОтговорОтговор с цитат
  • 06.05.14 10:00#3ПламенПламенНовакРегистрация: 10.07.13Град: ЗеменОтговори: 6от: Медальонитедавай ощеОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest