Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Разкъсвам се между две

Разкъсвам се между две

  • 24.12.13 11:49#1muzikalniqmuzikalniqНовакРегистрация: 24.12.13Град: -Отговори: -Разкъсвам се между двеЗдравейте четох доста от историите писани в сайта и реших да споделя и моята.Проблемът е следния раздвоен съм между две момичета и съм доста объркан... Няма да използвам оригиналните имена затова ще използвам измислени. От преди има няма три години чрез моят най-добър приятел се запознах с Ваня писахме си доста и с времето започнах да имам по-специално отношение към нея но така и не и признах - мина доста време и тя се хвана с моят приятел и аз реших да оставя нещата така както са. След това мина доста време и се запознах с Стефи пак същата история писахме си ала бала мина време и тя ми призна че ме харесва.Аз доста време се правех на 50 стотинки както се казва и един ден реших да и дам шанс хванахме се даже и в момента сме заедно но една вечер Ваня ми призна че е знаела от самото начало, че я харесвам и сега и тя иска да сме заедно. Сега не знам изобщо какво да правя Ваня е момичето на моите мечти, но Стефи доста време се бореше да ме спечели и ще ми е адски гадно ако я нараня а и ако моя приятел разбере не знам как ще реагира ... Моля ви за съвет.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.13 10:18#2A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Разкъсвам се между двеНе е честно от страна на Ваня, тя знае, че ти знаеш, че тя знае и така нататък, могла е още в началото да ти каже, но след като веднъж те е зарязала, ще те зареже пак, а докато това стане, ще ти играе номера както сега ги играе на приятеля ти, такава жена ще те зарязва винаги, никога няма да можеш да й се довериш. Вземи си огледай хубаво мечтите дали са именно твоите мечти и си ги коригирай малко, може точно Стефи да е момичето на мечтите ти. Извинявай, че някак ти се "карам", това е, защото съм батко.
    Чао-чао!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest