Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Не спирам да мисля за него

Не спирам да мисля за него

  • 17.12.13 09:45#1ИгликаИгликаНовакРегистрация: 17.12.13Град: СофияОтговори: -Не спирам да мисля за негоЗдравейте. От няколко месеца насам не спирам да чета всякакви теми, които се пишат и се опитвам да давам съвети като изобщо не съм и предполагала,че един ден и аз ще пиша тук.Та имам един проблем който не знам как да разреша.Бях с едно момче 1 година и се подигра с мене и ме остави. Факт е , че страдах доста,минаха около 5-6 месеца и си хванах нов. С новия съм вече 9 месеца,но през това време си бях писала с бившия.Той ми наговори неща от типа,че " цялата ни връзка му минавала като на филм " и как не можел да ме забрави въпреки факта,че си имам нов и е минало толкова време.За известно време се бях и разделила с моя приятел и отидох чисто приятелски да се видя с бившия си..Да,но тогава не стана така както го мислех.Той тръгна да ме целува,но аз се одръпнах,той настояваше и пак и пак се пробваше,но от моя страна - НЕ.Оттогава се почнаха скандалите по между ни.Боли ме от факта,че той нито веднъж не каза " съвалявам " въпреки,че ме нарани.Проблема ми е,че не спирам да мисля за бившия си колкото и гадно да звучи...Имам си чувства към моя приятел,но не е същото Какво да правя?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.12.13 12:31#2JackieJackieНовакРегистрация: 18.01.13Град: СофияОтговори: 18от: Не спирам да мисля за негоНе слушай сърцето си ,а слушай разума си така ще постъпиш най-правилно.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.13 10:24#3A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Не спирам да мисля за негоАз не можах да разбера как са започнали скандалите, след като си казала "Не" (твърдо, предполагам). Скандалите са с бившия заради настоящия или с настоящия заради бившия? Накрая вземи им кажи и на двамата с какво са ти отровили душата и си търси трети. Кърпените работи са малотрайни. Така мисля.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest