Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че се събуждам

Сънувах, че се събуждам

  • 09.12.13 11:46#1МиленаМиленаНовакРегистрация: 09.12.13Град: СливенОтговори: -Сънувах, че се събуждамСнощи сънувах нещо,което малко ми е странно. Сънувах нещо,не помня точно какво,но след този сън явно се събудих и уж вземам телефона си,който стои до мен да видя за часа-пишеше 3. Набрала съм приятелката си и тя вдигнала,но нищо не съм казала и съм затворила. След това й написах съобщение и заспах. Ставам сутринта,гледам си текущите набирания,номерът й го няма.Звъннах на приятелката си да я питам,дали съм й звъняла в 3ч или съобщение дали съм пращала през нощта и отговорът й беше отрицателен.И още се питам,реално ли съм била будна или съм сънувала как се събуждам и това може ли да се тълкува по някакъв начин?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.12.13 01:42#2DanielaDanielaНовакРегистрация: 10.12.13Град: ВарнаОтговори: 3от: Сънувах, че се събуждамПовярвай и на мен ми се е случвало не веднъж(всичко започна когато бях на 7 а сега съм на 12 и това продължава)!!!Това може да означава,че сънуваш как това ще се случи или е защото това ще се случи на твой близък(вероятно твоя приятелка) нарича се отражение тоест отразяваш това което ще се случи на теб,приятел или близък!!!Спокойно не се плаши понякога е за добро ОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.13 05:51#3АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Сънувах, че се събуждамЗдравей,
    От целия сън е най важно числото Когато сънуваш число и го запомниш е на хубаво.Така на 3 /някой месец,зависи в колко часа е сънувано/очаквай хубави неща.Или до 3 дена,3 седмици,3 месеца,3 години - пак казвам ако е от 3 часа до 7 сутринта,сънища се сбъдват с години.Събитието ще бъде свързано с тази ти приятелка на която си звъняла
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.01.14 10:03#4A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Сънувах, че се събуждамЧестита Новата 2014 година, желая здраве и късмет!
    "3" изобщо може да не е цифра, а буквата "З". Гласувам за отговора на Дани от Варна.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest