Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън с мъртвец

Сън с мъртвец

  • 01.12.13 05:30#1SomethingSomethingНовакРегистрация: 14.11.12Град: -Отговори: 14Сън с мъртвецЗдравейте,

    Снощи ми се присъни нещо доста плашещо.

    Сънувах, че под леглото ми има труп на непознат човек. Та нищо бог знае какво, но интересното идва след това. Трупът беше сложен на теория или поне до колкото си спомням го криех от нещо или света да не го открие. Та трупът беше разположен под леглото ми и беше покрит с бял чаршаф, но чаршафа беше пробит и се виждаше разлагащата му се глава. Спомням си, че баща ми ми казваше да си лягам и че всичко ще бъде наред.

    Може ли да ми го разтълкувате.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.13 10:26#2Mardigal Mardigal НовакРегистрация: 07.12.13Град: -Отговори: 5от: Сън с мъртвецКакво е да видиш насън Мъртвец, мъртъв?
    1. Видиш ли насън как спускат мъртвец в гроб, ще се разделиш с някоя надежда.

    2. Сънуваш ли, че мъртвецът в съня ти е непознат, означава избавление, а ако е близък, ще бъдеш здрав.

    3. Сънуваш ли, че си мъртъв, ще се радваш, чакат те успехи.

    4. Дава ли ти насън мъртъв човек нещо, ще имаш късмет.

    5. Видиш ли насън мъртвородено дете, значи трябва да се пазиш от нечии зли намерения.

    6. Сънуваш ли, че мъртвец е жив, пази се от болести.

    7. Говориш ли в съня си с мъртвец, в семейството ще има смъртен случай.

    8. Видиш ли жив човек като мъртвец, в дома ти ще царят разбирателство и щастие.

    Намерих го в този съновник. Дано да ти помогне !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.13 06:01#3АнаАнаНовакРегистрация: 21.07.13Град: -Отговори: 84от: Сън с мъртвецЗдравей,
    Белия чаршаф е път На този път ще срещнеш приятел,приятелка за цял живот Не винаги в сънищата е страшно това,което виждаме!По някога са важни едни такива малки детайли на които не обръщаме особено внимание и даже не ги помним винаги!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest