Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах как вземам пръстените на майка ми

Сънувах как вземам пръстените на майка ми

  • 26.11.13 07:20#1pariss$pariss$НовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 1Сънувах как вземам пръстените на майка миЗдравеите, може ли да ми помогнете с разгадаването на този сън? Сънувах как взимам пръстени от масата на майка ми и си ги слагам, но се скарахме и аз и си оставих пак на масата. после санувах как седя на терасата и изсипвам утайка от кафе и се появява буквата м? бихте ли ми помогнали ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.13 11:47#2SomethingSomethingНовакРегистрация: 14.11.12Град: -Отговори: 14от: Сънувах как вземам пръстените на майка миЗдравей,

    Съня ти е доста интересен и символичен. Ако из пръстените, за които става въпрос, има и брачна халка може да се тълкува по няколко начина:

    1-во - Предстои ти да се влюбиш, но тази любов няма да бъде одобрена от майка ти! - има халка

    2-ро - Ще имаш печалби, но не по много честен път, което няма да се одобри! - без халка

    А за кафето може да се тълкува, като успех в спорове с човек чието име започва с М.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.14 03:30#3antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сънувах как вземам пръстените на майка миБуквата М- майка ти.Не искай да си приписваш нейни заслуги.Всеки човек е индивидуален Изграждай собствения си живот.УспехОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest