Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Хора, които влизат в чужди тела

Хора, които влизат в чужди тела

  • 17.11.13 09:33#1Aleksandrina Aleksandrina НовакРегистрация: Град: ВарнаОтговори: 5Хора, които влизат в чужди телаЗдравейте някой знае ли как се изкарва човек който е в тялото на друг човек? Питам защото от 5 години има двама навлеци в мен и не мога ги махна . Някой от вас може ли да влиза в чуждо тяло , те го правят чрез погледа ама не знам как става ама искам да се махнат от мен , ако някой може да влиза в чуждо тяло нека ми пише
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.13 04:36#2АнтонинАнтонинНовакРегистрация: 30.03.12Град: Стара ЗагораОтговори: 3от: Хора, които влизат в чужди телапише го в Библията в глава ТОВИТА. Черен дроб и сърце от риба и свещеник да освети дома и теб с светена вода и сместа от рибата и тамян.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.13 02:11#3Aleksandrina Aleksandrina НовакРегистрация: Град: ВарнаОтговори: 5от: Хора, които влизат в чужди телаСпособност да се влиза в или да се приема друго физическо тяло. Съществуват много истории за йоги, които при смъртта си приемат физическото тяло на близък последовател или ученик. Смята се също така, че това може да бъде извършено по всяко друго време за духовна цел, за издигане скоростта на вибрации на тялото, или за издигане на съзнанието. Използването на физическото тяло на друг човек за отрицателни цели не бива да бъде оправдавано като сидхи. Такова състояние може да съществува и е известно като "психично обсебване" и обикновено се приписва на безплътни или лишени от тяло сили, а не на присъствието на сидха. При психичното обсебване цялата ситуация за всички въвлечени в това е силно травматизираща.

    Какво мислите за това ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.14 11:58#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Хора, които влизат в чужди телаТова е нещо често срещано. Нагълците обикновено обесняват, че си им пречила да живеят. Което за тях означава едно паразитиращо съществуване на върха, който могат да достигнат. За нечия сметка.
    В природата се обявява, че човека трябва да бъде настанен в специализирано заведение, което не ги пъди отвътре му, а явно вече им е позволено да си живеят живота. Оптимизирано е за робовладелски паразити, понякога и за кучета.
    Аз съм сигурен, че настина те са имали пречка да си живеят от страна на този, в когото са - те са го били, били и пробили. Чрез духовете си. Могат, браво!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.16 08:18#5Потребител#170934Потребител#170934НовакРегистрация: 19.05.16Град: -Отговори: 1от: Хора, които влизат в чужди телаВиждам,че отдавна не е писано в темата,но в крайна сметка разбра ли се как се гонят подобни лепки.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest