Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Пожелах си нещо в Света Мина в София

Пожелах си нещо в Света Мина в София

  • 13.11.13 12:30#1pariss$pariss$НовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 1Пожелах си нещо в Света Мина в Софияздравеите, преди време ходих в Света Мина в София и си пожелах нещо. И сега на деня нА Света Мина сънувах сън, в който се намирах на нещо като река там имаше деца , които скачаха до реката и аз мислех , че ще се удавят и исках да им помогна и тръгнах да слизам към реката и по път видях на каменна стена кръст и го пипнах така както пипнах и иконата в църквата после като слезнах до реката видях маиката да държи момченцето на реце, то не беше пострадало. бихте ли ми помогнали да го разгадая. дали е свързано с това , че ходих в тази църква или си въолбразявам?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.13 07:59#2Силвия КирчеваСилвия КирчеваНовакРегистрация: 24.10.13Град: -Отговори: 1от: Пожелах си нещо в Света Мина в СофияСпоред мен съня ти вещае нещо,аз съм сънувала подобно нещо,и след една седмица се случи нещо.Няма да ти кажа какво, но не е хубаво.Попринцип да сънуваш бистра вода не е на хубаво,това са сълзи.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest