Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Кълне се, че е само с мен и, че ме обича

Кълне се, че е само с мен и, че ме обича

  • 05.11.13 02:32#1ТониТониНовакРегистрация: 05.11.13Град: -Отговори: -Кълне се, че е само с мен и, че ме обичаСрещнах го преди половин година всичко стана съвсем случайно запознахме се в фейсбук, но някак нещата между нас потръгнаха не се бяхме карали за нищо дори не спорехме всичко беше перфектно. Един ден бяхме сами в тях и той слезе до колата, незнайно защо сякаш нещо ме накара да погледна телефона му и какво да видя 2 любовни смс-а до номер който беше записан с мъжко име, попитах го за смс-ите и той ми обясни, че се е съмнявал че му преглеждам телефона и за това ги е написал на негов познат за да разбере дали наистина го пипам (а аз до тогава не го бях проверявала). След време отново без да знае му погледнах телефона и този път какво да видя 2 смс-а от бившата му приятелка в които пишеше че го обича и т.н., а ние бяхме заедно около месец и половина. След известно време започнах да виждам в телефона му как тя му звъни, пише му смс-и как той също и звъни , а на мен това никак не ми беше приятно въпреки убежденията му, че си говорят съвсем приятелски. Накрая не издържах и просто се скарахме тогава той ми призна, че когато сме започнали да излизаме той още е бил с нея, но тя е поискала да се разделят, защото е студентка в София и не могат да се виждат, а са били заедно 1 година. Разбрах също, че той с най- добрия си приятел и неговата приятелка са ходили при нея тя работеше лятото на морето със сестра му под предлог, че е ходил да види сестра си. На петия месец от връзката ни случайно му видях скайпа и всичко което ми беше казал се оказа,че е истина разделили са се около средата на юни, а ние сме заедно от май месец, наистина тя е поискала да се разделят и всичко е приключило, кълне се че е само с мен и , че ме обича. Дори го запознах с родителите ми. Или не си говорят, или той трие повикванията, но няма нищо в телефона му. Вече всичко си е както преди дори по-хубаво.

    Много съм объркана, моля за съвет !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.11.13 10:56#2ALusianaALusianaНовакРегистрация: 20.10.13Град: СофияОтговори: 2от: Кълне се, че е само с мен и, че ме обичаЛЪЖЕ ТЕ ЗАРЯЗВАЙ ГО НЕ СЕ ИЗЛАГАЙ :kiss: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest