Какво се случва?

  • 04.11.13 11:46#1bouzzlebouzzleНовакРегистрация: 04.11.13Град: -Отговори: -Какво се случва?Здравейте,аз съм ученичка на 15 години,преди време загубих майка си,мина време от тогава,но се случват необикновени неща,(не си съчинявам).Преди майка ми да си отиде от белия свят,тя беше в болница,когато аз и баща ми бяхме сами у нас,чувахме как телефона му звънеше,чувахме кратко позвъняване(кукичка,стреличка),проверявахме кой е звънял и нямаше никакви пропуснати,помислихме си че си въобразяваме или ,че телефона е развален.След като майка ми почина,аз не спирах да я сънувам,татко ми я усещаше,чуваше.Когато бях сама вкъщи,чувах как нещо ходи,падаха разни неща и т.н.И сега наскоро пак чухме телефона да звъни,е работата е там че телефона е различен и със различен рингтон,но чухме стрият рингтон,на новият телефон...аз продължавам да чувам и забелязвам необясними за мен неща...и 3г. след нейната смърт...полудаваме ли?Помогнете ми МОЛЯ ВИ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.11.13 02:24#2katikatiНовакРегистрация: 09.11.13Град: СофияОтговори: 1от: Какво се случва?някои хора вярват,че когато човек има цел духът му остава на земята.Пробваи да снимаш на мястото на което се случват наи-много страмни неща.По този начин ще разбереш дали наистина има нещо или нещата които описваш са от желанието ти тя да се върне. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest